Будь-яке приміщення невеликого розміру непросто обставити і декорувати так, щоб воно виглядало естетично і зберігало свою функціональність. Передпокої – не виняток, і при неправильному оформленні вони схильні перетворюватися в темні, захаращені «печери». Такого враження можна уникнути, якщо слідувати декільком простим правилам.

Колір в інтер’єрі передпокою

Для оформлення невеликого передпокою неприпустимо використовувати темні кольори, вони будуть візуально зменшувати його. Шпалери, меблі, килимки повинні бути обов’язково світлих відтінків. Використовувати яскраві, соковиті кольори – можна, але в якості акцентів, а за основу слід брати нейтральні тони.

Маленький передпокій потрібно витримати в світлих і нейтральних кольорах

Від великих візерунків і малюнка краще відмовитися, щоб приміщення здавалося ще тісніше. Однотонні шпалери або фарба будуть оптимальним вибором для оформлення стін.

Меблі для маленької передпокою

Меблі потрібно вибирати в залежності від того, наскільки передпокій вузька. Від антресолей, масивних шаф відмовитися потрібно в будь-якому випадку, тому що користуватися ними незручно, і вони будуть тільки захаращувати простір. Якщо ширина приміщення достатня, можна встановити неглибокий шафа-купе (можливо, кутовий) – так як його дверцята розсуваються, вони не будуть мішатися. Можна зробити такі шафи-купе на замовлення в Санкт-Петербурзі, Москві та інших великих містах Росії. У випадку, коли місця на шафа-купе немає, варто обійтися витонченої відкритою вішалкою. Якщо поставити галошницу, то невживана взуття перестане займати місце на підлозі. Багатофункціональна меблі начебто банкетки з ящиком для зберігання теж допоможе заощадити місце, і в ній зручно зберігати всякі потрібні дрібниці на зразок засобів для догляду за взуттям.

Дзеркала висять майже в кожній передпокою, але для маленьких кімнаток вони особливо важливі, оскільки за рахунок них простір здається більше. Повісити дзеркало треба на саму довгу стіну.

Освітлення передпокою

Світло грає ключову роль у сприйнятті передпокою. Маленька, тьмяна, миготлива лампочка не дозволить оцінити всіх дизайнерських вишукувань, так і користуватися дзеркалом не представиться можливим. Правильне, досить яскраве освітлення поєднує в собі верхній світильник і окрему підсвічування для дзеркала.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, передпокій дає перше враження про квартирі або будинку. Але навіть маленьку прихожу можна оформити так, щоб це враження було позитивним.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: