Для багатьох покупців похід по магазинах – цілий ритуал і маленьке пригода. Рідко кому вдається піти на шопінг і повернутися додому без жодної нової речі. Успішне оновлення гардеробу залежить від того, наскільки приємно перебувати в магазині одягу. Якщо покупцям сподобається вибирати речі у вашому магазині, вони обов’язково буде повертатися до нього знову і знову.

Концепція магазину

Дизайн інтер’єру майбутнього магазину одягу залежить від того, вбрання якого плану планується виставляти на продаж. Для магазину вечірніх суконь не завадить створити атмосферу розкоші, щоб заздалегідь можна оцінити виграшність того чи іншого вбрання серед дорогих меблів і кришталевих люстр.

Оформлення магазину повинно збігатися з його концепцією

Для оформлення магазину одягу в молодіжному стилі потрібно створити інтер’єр, що включає в себе модні елементи, адже молоді люди завжди звертають увагу на такі деталі. Офісні вбрання диктують умови щодо оформлення інтер’єру в класичному стилі і спокійних тонах без помпезності і химерності.

Світло і колір в інтер’єрі магазину

Вітрина магазину повинна бути добре освітлена, як і місця викладки товарів. А ось з освітленням в примірочних слід пограти, щоб людина, приміряє одяг, не бачив у дзеркалі всі недоліки шкіри, як це часто буває в примірочних. Колірна палітра в інтер’єрі повинна привертати увагу відвідувачів. Бажано використовувати в оформленні магазину не більше трьох кольорів, один з них може бути яскравим. Для пуфів, полиць і дрібних деталей краще вибрати один колір, який буде задавати основний тон приміщенню.

Розміщення та викладка товару

Зазвичай в магазинах новинки можна розглянути на манекенах в центрі залу, окремо на полицях розташовані речі зі знижками, а старі колекції знаходяться у найдальшому кутку. Викладка товару важлива не менше, ніж дизайн магазину. Бажано розвішувати речі по кольорів і розмірів, щоб покупцям було легше орієнтуватися у просторі магазину.

Правильно розміщений товар повинен добре виглядати в просторі магазину

Такі аксесуари, як туфлі, сумочки, шарфи, слід мати також на манекенах, щоб покупці бачили, як вони поєднуються з тієї чи іншої одягом і захотіли придбати весь наряд цілком. Зону біля каси повинна супроводжувати стійка з дрібними аксесуарами, які підбирають в кінці шопінгу до вже набутих речей.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що ретельно виконана обстановка магазину дозволить підвищити продажі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: