Театр – це місце, куди приходять насолодитися чарівною атмосферою і грою акторів. Для більшості людей похід в театр схожий святкової події. Але потрібно пам’ятати про низку правил, що особливо стосуються одягу, поведінки і зовнішнього вигляду.

Правила театрального етикету

Основні правила поведінки в театру відомі багатьом. Завжди приїжджайте хоча б за 20 хвилин до початку, щоб встигнути залишити верхній одяг в гардеробі і зайняти місця. Якщо ви запізнилися, і третій дзвоник вже продзвенів, вам доведеться пройти у верхній ярус. Свої місця ви зможете зайняти тільки після антракту.

Не забувайте про інших глядачів. Вони так само, як і ви, хочуть отримати задоволення від вистави. Не варто виливати на себе багато парфуму і використовувати різкі запахи, або робити високі зачіски, які будуть заступати огляд. Обов’язково вимкніть мобільні телефони, щоб ненамеренный дзвінок не завадив ні іншим глядачам, ні артистам. Не слід проносити до зали їжу, напої, пакети або великі сумки. І, звичайно ж, потрібно дотримуватись тиші. Крім того, похід в театр передбачає проходження певного дрес-коду.

Як одягтися в театр жінці?

Потрібно пам’ятати, що вимоги до зовнішнього вигляду для вечірнього спектаклю вище, ніж для денного.

Відвідування театру зобов'язує дотримуватися дрес-код

Так, на денне подання жінка може надіти коктейльне плаття, спідницю або штани з блузкою, стильний комбінезон. Допускається надіти недорогу і в міру сміливу біжутерію. Цими ж рекомендаціями можна керуватися, якщо ви йдете в невеликий місцевий театр.

Якщо ж ви з квитками в Большой театр на руках, та ще й йдете на вечірню виставу, то дрес-код буде більш суворим. Тут варто обирати вечірні сукні темних благородних кольорів. Можна надіти костюм, але з спідницею. Прикраси повинні бути скромними і в невеликій кількості, але виглядати більш дорого (дерев’яні буси будуть не доречні). Сумочка для походу в театр повинна бути маленькою, а вибираючи взуття, віддайте перевагу туфель на підборах.

Що одягти в театр чоловікові?

Чоловік також повинен виглядати елегантно. Вдень він може обмежитися брюками з сорочкою. Ввечері це повинен бути костюм або смокінг темного кольору (чорний, темно-сірий або темно-синій), бажано однотонний, але може бути непомітна клітка або смужка. Сорочка обов’язково світла, краватка – одноколірний. Замість краватки можна надіти метелика. Взуття – класичні чоловічі туфлі.

Вечірній вистава передбачає більш урочисту одяг, ніж денний

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, в театр заборонено одягати спортивний одяг та взуття, футболки, светри.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: