Перед прогулянкою в зимовий період з маленькою дитиною головне – дотримати баланс, і одягнути його відповідно температурі на вулиці. Прогулянки на повітрі важливі для дитини починаючи з дитинства, тому вже з перших тижнів життя вашого чада ви повинні проводити з ним кілька годин на вулиці.

Одяг для новонародженого приміщення

Так як найбільше часу дитина проводить вдома, взимку потрібно приділити увагу обігріву приміщення, у якому вона знаходиться. Температура в квартирі, комфортна для немовляти – від 20 до 23 градусів тепла. При такій температурі досить надягти на новонародженого повзунки і майку.

Слідкуйте за тим, щоб вологість повітря в квартирі не була нижче рівня норми. Якщо температура в квартирі може опускатися до 18 градусів, то зверху на дитину надівається сорочечка, а на ноги обов’язково слід надіти шерстяні шкарпетки замість бавовняних шкарпеток.

Як одягати новонародженого на вулицю

Перед виходом на вулицю взимку потрібно подбати про утеплення малюка, але не надмірне, щоб він не спітнів і не застудився. Теплу шапочку бажано вибрати такої форми, щоб вуха дитини були закриті. Руки і ноги дитини повинні бути в теплі, так як вони охолоджуються швидше всього. Крім підгузника, для прогулянки варто сповити дитину спочатку в бавовняну пелюшку, а потім – у теплу. Після цього можна укутати новонародженого в плед і покласти в хутряний конверт з капюшоном. Під час прогулянки у малюка буде відкрито лише особа.

Підгузники для новонароджених

Влітку новонароджених часто залишають будинку без підгузників, щоб шкіра дихала і не пріла. Їх надягають тільки перед виходом на прогулянку. А взимку важливо, щоб шкіра малюка не ставала мокрою, тому для холодного часу року вибирати підгузники потрібно з особливою увагою. Бажано вибирати вироби з натуральних матеріалів, що ідеально підходять для новонародженого. Купити придане для малюка краще заздалегідь. Зверніть увагу на моделі підгузників багаторазового використання, які можна прати.

Взимку особливо важливо тримати шкіру малюка сухою, і користуватися відповідними підгузками

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua правильно підібраний одяг для новонародженої дитини дозволить йому порадіти своєї першої зими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: