Якість складу води, що ллється з крана, часто залишає бажати кращого. Незважаючи на те, що вода проходить кілька систем очищення перед тим, як потрапляє у водопровід, її якість все одно залишається нижче допустимих стандартів. Якщо побутові потреби задовольнити з допомогою водопровідної води можна, то втамовувати спрагу і готувати краще на очищеній воді.

Якість води з крану

У необробленій воді можуть міститися хімічні елементи і домішки, шкідливі для людини. Досить подивитися на забруднений фільтр після очищення води, щоб зрозуміти, наскільки вона була забруднена. Хлористі сполуки, які використовуються для очищення води і знезараження її від мікробів, можуть бути небезпечні для здоров’я при частому вживанні.

Водопровідна вода містить шкідливі домішки та елементи

У водопровідній воді у великій кількості містяться солі і магній, що негативно впливає на роботу нирок. Стан труб, по яких вода потрапляє в оселі, буває сумним. З-за цього у водопровідній воді залишається бруд, фрагменти іржі, а також окалина та інші домішки.

Методи очищення питної води

Найлегший спосіб очищення води, доступний в домашніх умовах – кип’ятіння. Більшість хвороботворних мікроорганізмів при цьому гине, проте разом з ними видаляється і кальцій, вкрай важливий елемент для підтримки здоров’я організму. Найкраще заморозити воду і дати їй розтанути перед вживанням. Однак цей метод має багато недоліків, починаючи від маленького об’єму води, який можна заморозити і закінчуючи довгим проміжком часу, за який вода відтає. Багато очищають водопровідну воду за допомогою срібла (ложки або монети), поміщеного в ємність з водою.

Для очищення води також можна просто дати їй настоятися. Користуються популярністю і домашні фільтри для очищення води, вони можуть бути у вигляді глечика, або у вигляді окремої установки на кран.

Альтернатива очищення води

Всі перераховані вище методи очищають воду не досконало. Тому, якщо вам необхідна максимально чиста вода, краще буде скористатися послугою доставки питної води додому. Це заощадить вам час на очищення, до того ж доставка води додому може бути в будь-яких обсягах, які вам потрібні.

Очищення води можна провести з допомогою різних методів: фільтрування, кип'ятіння, заморожування

Пам’ятайте про те, що вживання очищеної води позитивно позначається на всьому організмі, тому лікарі радять у добу випивати не менше півтора літрів чистої води.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, здоров’я людини безпосередньо залежить від чистоти та якості води, яку він п’є.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: