Рідкісний людина замислюється про те, що треба очищати повітря. А адже ми споживаємо приблизно 15-18 кг на добу цій життєво важливій субстанції. Води і їжі, для порівняння, – 3-5 кг разом.

Ринок сьогодні пропонує масу усіляких освіжувачів повітря, але майже всі вони збирають тільки пил. Хімію можна чудово зібрати активованим вугіллям. Але він набирає 7-10% бруду від своєї ваги і далі не діє. Тобто вугілля треба постійно міняти, а це накладно. Якщо не змінювати, то в ньому починають розмножуватися бактерії.

Для очищення домашнього повітря краще використовувати природний механізм, тобто наповнити будинок зеленим рослинам. Одне з найпопулярніших рослин, які чудово очищають повітря – хлорофітум. Цей метод безкоштовний і повністю безпечний.

Звичайно, для будинку можна вибрати і фільтри або цілі системи очищення повітря. Однак треба вибирати апаратуру, яка за механізмом своєї дії нагадує природне очищення повітря. Фільтри треба своєчасно чистити і змінювати.

Для того, щоб повітря завжди залишався чистим, важливо регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання. Для того, щоб вдихати свіже повітря постійно, треба максимально скоротити використання побутової хімії.

Якість повітря є одним з найважливіших факторів, що впливають на здоров'я людини

Як очистити повітря у виробничому приміщенні?

Для того, щоб повітря у виробничому приміщенні завжди був чистим, важливо придбати якісні фільтри для очищення повітря.

Також прекрасним способом очищення буде озонування. Озон, як відомо, є аллотропной модифікацією кисню. Ця речовина відноситься до сильно окислючий агентам. Зважаючи на це озон може швидко розкласти шкідливі хімічні сполуки до найпростіших і безпечних елементів. При озонуванні відбувається не тільки очищення повітря, але ще і дезинфекція та усунення будь-яких неприємних запахів.

У природі очищенням повітря займаються рослини

Що очищає повітря в природі?

У природі очищенням повітря, головним чином, займаються рослини. Під впливом світла вони виробляють кисень. Також в зелених рослинах відбувається і фотокаталіз, в ході якого шкідливі елементи, що знаходяться в повітрі, просто знищуються при зіткненні з особливими речовинами, фотокатализаторами.

Також в природі під час грози в невеликих кількостях виробляється озон, який усуває шкідливі сполуки.

На думку редакції bestfacts.com.ua, очищення повітря повинно мати не менший пріоритет, ніж очищення води.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: