Від ступеня комфорту робочого місця залежить продуктивність праці і настрій працівника. Робоче місце будь-якого офісного співробітника, будь то юрист або бухгалтер, має бути максимально зручним і при цьому зберігати діловий вигляд. Одним із необхідних пунктів у налагодженні робочого процесу є правильна організація офісного простору.

Як розставити меблі в офісі?

Зараз все більш популярним стає такий формат офісу, як «openspace», тобто відкрита офісна територія, в якій зони працівників розділені тільки перегородками. Це допомагає начальнику стежити за робочим процесом, а співробітникам не відволікатися від роботи і вирішувати питання з колегами, не покидаючи свій робочий стіл. Перегородки заповнюють брак особистого простору, адже у кожного працівника є свій куточок.

Меблі в кабінетах розставляються таким чином, щоб не створювалася перешкода для пересування по офісу від одного робочого місця до іншого, а також був вільний шлях до загальної офісної техніки. Потрібні працівникові документи повинні розташовуватися так, щоб при бажанні він міг дотягнутися до них, не встаючи з місця. Тому кожне робоче місце зазвичай оснащене або шафою, або стелажем. Відразу біля входу потрібно обладнати місце для зберігання одягу.

Меблі для кабінету керівника

Неважливо, якого розміру офіс, кабінет керівника завжди повинен бути окремим приміщенням. Адже там вирішуються важливі справи, які вимагають відокремленості від колективу. Головним у кабінеті є стіл, за яким розташовується керівник.

Кабінет начальника

Найзручніше його ставити таким чином, щоб директор сидів спиною до вікна. Іноді кабінет керівника перетворюється в кімнату для нарад, тому стіл повинен бути великим. Для зберігання грошей та цінних паперів, а також в деяких випадках і печаток, у кабінеті керівника повинен стояти сейф.

Якщо приймальня для відвідувачів відсутній, то в кабінеті керівника можна поставити диван або хоча б обладнати його потрібною кількістю стільців для відвідувачів.

Оренда офісу з меблями

Якщо фірма постійно переїжджає з одного орендованого приміщення в інше, то простіше буде орендувати офіс з уже наявною офісними меблями. Це заощадить гроші на перевезення вантажу, а також дозволить приступити до роботи відразу ж без довгої та виснажливої планування і розстановки меблів.

Звичайно, дизайн офісного приміщення доведеться залишити таким, який є, адже міняти що-небудь в орендованому приміщенні накладно. Редакція bestfacts.com.ua рекомендує шукати офісне приміщення по відгуками фірм, які вже орендували його до цього. Так можна уникнути недобросовісних орендодавців і орендувати офіс за хорошою ціною і в хорошому районі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: