Сучасна промисловість нікуди не може подітися від вимірювань, і не малу роль грає вагове обладнання.

Що таке технічне обслуговування вагового обладнання?

Технічне обслуговування вагового обладнання – комплекс заходів, спрямованих на відновлення працездатності встановленого обладнання і забезпечення його безперебійної роботи. Періодичність техобслуговування встановлюється виробником, але з урахуванням практичних умов експлуатації вона може змінюватися. Несвоєчасне виконання регламентних робіт може не тільки порушити функціональність і точність вимірювань, але і повністю вивести обладнання з ладу.

Автомобільні ваги

Сучасні ваги – досить складні механізми, які вимагають дотримання всіх правил експлуатації.

Як проводиться повірка вагового обладнання?

Перевірка працездатності обладнання включає в себе перелік наступних операцій:

  • Попередній зовнішній огляд, виявлення механічних ушкоджень, перевірка правильності підключення електричних мереж.
  • Очищення обладнання від забруднення і корозії, перевірка правильності монтажу обладнання за рівнем (залежить від типу устаткування).
  • Точна перевірка функціональності за допомогою декількох контрольних зважувань еталонним вагою.
  • Перевірка цілісності пломб, встановлених органами державної стандартизації.
  • Комплексна перевірка відповідності документації виробника фактичним метрологічним характеристикам, калібрування обладнання.

Сучасне вагове обладнання відрізняється від попередніх аналогів

Як правило, перевірка обладнання виконується без заміни комплектуючих, можлива тільки їх регулювання з метою доведення до заводських характеристик обладнання.

Де здійснюється ремонт вагового обладнання?

Згідно з чинним законодавством регламентними роботами з технічного обслуговування та ремонту можуть займатися тільки компанії, які мають державні ліцензії на здійснення такої діяльності. Ремонт і перевірка вагового обладнання може виконуватися як безпосередньо на місці установки, так і в спеціалізованих майстернях. Конкретне рішення приймається з урахуванням типу обладнання, обсягу технічних робіт і складності ремонту. Після виконання робіт компанія в обов’язковому порядку робить відповідний запис в журналі і встановлює пломби встановленого зразка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: