Вибираючи шийну машинку необхідно до цього питання підходити дуже ретельно, оскільки від одержуваного задоволення від шиття і комфорту, в якому ви будете перебувати під час роботи, залежить бажання виконувати її.

Шити на хорошій машинці особливе задоволення

Вироблене в даний швейне обладнання класифікується за ступенем автоматизації, типу стібків, особливостям корпусу, призначення обладнання

Які бувають швейні машинка

1. Ступінь автоматизації. Машинки можуть бути механічні, електромеханічні і з комп’ютерним управлінням: — Механічні машини працюють лише при безпосередньому і дуже активної участі швачки від ручного або ножного приводу. Вони не дуже зручні, мають обмежені функціональні можливості, хоча міцні, прості в експлуатації і дозволяють працювати, не залежно від електропостачання.

Знаменита машинка «Зінгер» багатьом служить досі

— Електромеханічні швейні машини управляються за допомогою електричного приводу, можуть шити будь-якими швами, і виконувати різні функції. Участь швачки необхідно, але воно мінімізовано.

Як вибрати швейну машину? — Швейні машинки з комп’ютерним управлінням. Це нове покоління швейного обладнання, яке може працювати без участі швачки, отримавши лише запрограмоване завдання. Ці машини працюють від електричного приводу, вони комп’ютеризовані і здатні працювати в двох основних режимах: автоматичному і напівавтоматичному.

Машинки з комп'ютерним управлінням здатні виконувати складну вишивку

Машини з комп’ютерним управлінням виконують різні рядки, такі як підрублювання, фестонні, вміють вишивати хрестиком, мережками та ажуром. Вони допоможуть вам вибрати необхідні налаштування і підказати ті, що рекомендовані для використовуваного типу тканини. Швейне обладнання також класифікуються за вузької спеціалізації, наприклад, обробляють шви оверлоки.

Оверлок - спеціалізована машина для обробки швів

Але якщо вам потрібна машинка, яка вшиває потаємну блискавку, то не обов’язково купувати окреме обладнання. Практично будь-яка електромеханічна або електронна швейна машина зможе виконати таку функцію, для цього потрібна лише лапка для потайної блискавки. При виборі машини потрібно уважно читати інструкцію, в якій будуть обов’язково описані технічні характеристики обладнання.

Як вибрати швейну машину Редакція bestfacts.com.ua нагадує, що чим ширше їх спектр, тим більше можливостей для шиття буде у вас, і тим дорожче буде коштувати швейна машинка, а також рекомендує познайомитися зі статтею про самих дорогих сукнях у світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: