Як з толком використовувати маленький простір кухні? Як зробити її зручною і привабливою? Це наболілі питання для багатьох, кому не пощастило з кількістю кухонних метрів. Але нічого нерозв’язного немає!

Планування маленької кухні

Перше, про що варто задуматися – зручна і раціональна планування. Тільки необхідний мінімум меблів, ніякого захаращення «корисними речами, повноцінне використання стін і кутів. Кутове планування кухонного острова стане ідеальною, оскільки вона допомагає максимально звільнити корисну площу і забезпечує досить місця для зберігання посуду і продуктів. До речі, відмінний спосіб уникнути великої кількості настінних шафок – обладнати кухню системою рейлінгів для всілякого кухонного начиння і вузькими поличками для спецій.

Правильне планування кухні дозволить заощадити місце

Цікавим рішенням стане об’єднання стільниці та підвіконня – такий варіант забезпечить додаткову робочу поверхню з хорошим денним освітленням. Також варто подумати про кухонної техніки: наприклад, замінити масивну плиту вбудованої варильної поверхнею і обзавестися одним кухонним комбайном з різноманітністю функцій, відмовившись від величезної кількості приладів з однією функцією.

Як правильно вибрати кольори кухні?

При необхідності можна погоджувати ремонт кухні з дизайном, але в інших випадках досить слідувати декільком простим правилам.

Верх меблів і кухонний фартух завжди повинні бути світліше, ніж стільниця. Та й взагалі маленька кухня буде краще виглядати в будь-яких світлих тонах, а яскраві соковиті акценти можна ввести у вигляді посуду або текстилю.

Не варто використовувати в оформленні кухні великий малюнок, так як візуально він ще більше зменшить приміщення, текстурні шпалери будуть виглядати набагато ефектніше.

Меблі для кухні маленького розміру

Високі елементи меблів можна оптимально розташувати по краях спільної стільниці.

Меблі для маленької кухні повинна допомагати раціонально використовувати простір

Відмінний вибір для невеликого приміщення – міні-кухня. Найчастіше подібні конструкції можна побачити в офісах, але і вдома вони відмінно впишуться в будь-який інтер’єр.

Для маленьких кухонь оптимальна меблі-трансформер. Це всілякі столи з розсувними стільницею або відкидними крилами (для більшої економії місця підйомні стільниці можна кріпити безпосередньо до стін, піднімаючи тільки під час їжі).

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що й маленьку кухню можна зробити зручною і затишною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: