Квартира-студія – типово західне рішення, яке, як не дивно, прижилося навіть у вітчизняних хрущовках, бо дозволяє створювати абсолютно унікальні по красі і функціональності інтер’єри.

Планування квартири-студії

Досить значна частина населення проживає в малогабаритних квартирах, і єдиним способом підвищити комфортність стає руйнування стін і створення відкритої планування. Функціональні зони при цьому виділяються за допомогою перегородок, арок, книжкових полиць, освітлення, штор, виділення різними оздоблювальними матеріалами і так далі. У нічний час зона спальні з двоспальним ліжком може закриватися перегородкою, а в світлий час доби була відсунута перегородка або шторка буде створювати додатковий простір. Таке ж відчуття більшої просторості буде створювати будь-яку, навіть часткове відсутність стін.

Для створення відкритого простору може знадобитися перепланування квартири

Взагалі планування може бути будь-який, в залежності від того, які функціональні зони Вам необхідні. Для когось це стандартні кухня і вітальня, яка вночі перетворюється в спальню, а хто потребує в невеликому робочому кабінеті, звукозаписної студії і навіть оранжереї.

Правильна розстановка меблів

Розстановка меблів визначається поділом простору на функціональні зони. Строго кажучи, будь-який предмет меблів повинен бути приурочений до якоїсь конкретної зоні і входити в єдину гармонійну композицію цієї зони. Між зонами повинно бути досить великий простір, щоб інтер’єр не здавався безлистим.

Ідеї для інтер’єру для студії

Велика кількість простору дає необмежені можливості для дизайнерського творчості. Однією з найбільш популярних ідей стиль мінімалізм, який дозволить ще більше посилити візуальні відчуття від великої кількості вільного місця. Збільшити простір можна за допомогою збільшення віконних прорізів і створення панорамних вікон. Цікаво виглядають чисто символічні, повністю проникні перегородки, які одночасно виділяють, наприклад, спальну зону, та дозволяють їй продовжуватися в інших зонах.

Зважившись на відкриту планування в квартирі, не обов’язково покладатися тільки на власний смак – із створенням красивого та стильного інтер’єру можуть допомогти фахівці. Якщо Вас цікавить професійний гармонійний дизайн, загляньте на сторінку студії дизайну інтер’єрів Home D. D. Тут Ви знайдете безліч готових рішень, корисної інформації та зможете замовити за індивідуальним дизайн проектом.

Великі вікна і велика кількість світла дозволить візуально збільшити простір маленької квартири-студії

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що квартира-студія дає майже необмежені можливості для дизайнерського творчості і створення комфортного інтер’єру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: