Облаштування дитячої кімнати в будинку потрібно приділити особливу увагу, адже в цій кімнаті ваш малюк буде проводити основну частину свого часу. При цьому треба зробити так, щоб перебування в дитячій кімнаті приносило задоволення дитині, а якщо дитина задоволений, значить і задоволені і його батьки.

Яку кімнату виділити під дитячу?

Під дитячу необхідно виділити саму теплу і світлу кімнату в будинку з достатнім природним освітленням. При цьому вона повинна знаходиться далеко від входу і не повинна бути прохідною. Виходячи з безпеки перебування дитини в дитячій кімнаті, вона не повинна мати балкона. Для зручності як батьків, так і дітей бажано, щоб кімната була розміщена за спальнею батьків.

Крім того, дитяча повинна бути просторою, щоб дитина міг використовувати її для самих різноманітних ігор.

Які вибрати кольори для дитячої?

Дитяча кімната повинна бути затишною і світлою, щоб малюк міг повноцінно її використовувати для ігор і відпочинку. При цьому кольори повинні бути спокійними, оскільки колірне сприйняття впливає на психіку дитини. Оформлення дитячої кімнати повинна позитивно впливати на емоційний стан дитини.

Кімната для дівчинки в ніжних тонах

Психологи при виборі кольорів для дівчаток рекомендують вибирати теплу кольорову гаму, наприклад, в рожевих тонах, для хлопчиків припустимо вибір більш прохолодних тонів, наприклад, різних відтінків блакитного. При цьому дизайнери і психологи не рекомендують використовувати дуже яскраві тони, оскільки вони можуть викликати у дитини гіперзбудливість.

При виборі колірної гами в дитячу кімнату слід максимально враховувати думку дітей, оскільки тільки в кімнаті, яка подобається дитині, він буде почувати себе безпечно і затишно. Все це повинні пам’ятати батьки, вибираючи шпалери в дитячу кімнату.

Які матеріали краще використовувати для дитячої?

Ринок обробних матеріалів насичений розмаїттям. Оскільки від матеріалів, що використовуються в дитячій кімнаті, залежить здоров’я вашого малюка, радимо не економити на оздоблювальних матеріалах, вибираючи натуральні.

Наприклад, підлога в дитячій кімнаті краще всього зробити з натурального дерева. Ковролін і килими — це далеко не найкращий вибір для дитячої кімнати.

Меблі для дитячої повинна бути місткою і функціональної

Оздоблювальні матеріали на стінах кімнати вашого малюка також повинні бути максимально натуральними, оскільки застосування синтетичних матеріалів обробки дитячої може негативно позначитися на здоров’ї малюка. Ідеальним варіантом для цього можуть стати шпалери під фарбування з екологічних матеріалів. Так само після творчості малят їх легко можна перефарбувати і за нової перетворити кімнату.

Також слід дотримуватися мінімалізму при виборі меблів в дитячу кімнату, оскільки велика її кількість сприяє збирання пилу. В кімнаті повинні бути функціональні речі — просторий шафа, секції для зберігання одягу, іграшок.

На думку редакції bestfacts.com.ua, облаштувати дитячу кімнату потрібно так, щоб діти із задоволенням і користю проводили там свій час.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: