Правоохоронні органи вже давно стикаються з крадіжкою речей із салонів автомобілів, і всі вони відбуваються приблизно за однаковою схемою.

За великим рахунком, є два основних шляхи для барсеточника: або він розкриває припаркований автомобіль, або він працює зі спільником. У цьому випадку один з них відволікає водія, а другий проникає в машину і викрав сумку, яка лежала в салоні.

Простіше дотримуватися заходів обережності, ніж ловити барсеточника

На жаль, проти барсеточників сигналізація практично безсила, але оскільки такі злочини в основному однотипні є можливість виробити схему поведінки, яка допоможе захистити ваше майно.

Основні правила захисту від барсеточників

«В переважній більшості випадків барсеточники діють групами і ретельно продумують свої дії. Всі їх способи базуються на відволікання уваги жертви або її початкової безпечності» — вважає Олексій Мицик, виконуючий обов’язки начальника 17 відділення відділу управління Карного розшуку ГУ МВС РФ по Москві.

Красти сумки можуть навіть мавпи

Основні правила захисту від барсеточників прості:

1. Завжди слід блокувати двері, навіть якщо водій знаходиться в машині.

2. Не варто говорити з незнайомцями з опущеним до упору склом або, того гірше, стояти разом з ним поруч із машиною.

3. Паркуватися краще на відкритому місці так, щоб інші машини не приховували ваш автомобіль з виду. Поки автомобіль поза полем вашого зору, зловмисники можуть спокійно його розкрити.

Барсеточники. Тепер ви їх бачили в обличчя Редакція bestfacts.com.ua бажає вам ніколи не стикатися з злодіями, але вважає не зайвим буде озброїтися всіма необхідними знаннями, в тому числі про те, як захистити машину від угону.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: