У магазині одягу все повинно бути прекрасно, в тому числі і назва. Буває так, що підприємець дає назву магазину ще до продумування основної ідеї. Однак це не зовсім правильно, адже після оформлення магазину і закупівлі одягу може виявитися, що назва не зовсім відповідає тематиці магазину.

Вимоги до назви

Чим унікальніше буде назва, тим простіше буде запам’ятати його обивателям. Незвичайні і неповторювані слова самі собою западають у пам’ять. Тому подумайте над тим, як красиво і при цьому небанально назвати свій магазин одягу.

Придумати назву непросто, але його відсутність не дасть розвиватися магазину

Перегляньте каталог вже наявних магазинів у вашому місті, щоб не повторюватися. Бажано, щоб назва мала відношення до асортименту пропонованого товару, а також було з родзинкою, за якою його можна було легко запам’ятати. При цьому назву магазину одягу повинна мати відношення до моди і до тієї аудиторії, на яку розрахований основний асортимент магазину. Трохи почуття гумору також не зашкодить, адже люди йдуть купувати одяг зазвичай з гарним настроєм.

Варіанти назв магазину

Часто назва магазину комбінують з кількох слів. Наприклад, «Океан одягу» або «Світ піджаків». Одяг для певної категорії покупців також може бути відображена у вивісці, наприклад «Мода для прекрасних дам», «Одяг для юних леді», «Стильні матусі» та інше. Можна вигадати свою назву, яка просто є набором букв і не має значення.

Магазини часто називають на честь господині, але не завжди це ім’я підходить для вивіски і є привабливим. Для назви магазинів одягу часто використовують слова, наближені до моди, наприклад «Шик», «Розкіш», «Елегантність». Ці слова можна об’єднати з назвою одягу, щоб вийшло оригінальне поєднання: «Розкішні хутра», «Шпилька Шик», «Елегантні костюми».

Які слова краще не використовувати для назви

Для назви магазину не варто використовувати банальні слова і фрази. Наприклад, у кожному місті можна зустріти кілька магазинів з однаковими назвами «Анна», «Вікторія». Якщо ви вирішите назвати магазин одягу жіночим ім’ям, вибирайте рідкісне ім’я, наприклад «Мілана», «Арніка». Назва не повинна викликати негативних асоціацій і ображати (навіть жартома) певне коло людей. Уявіть, що для вивіски будуть використані об’ємні букви з підсвічуванням і ваша назва буде видно здалеку.

Вывеска с названием магазина привлечет внимание покупателей, но запомнят ли они ее – зависит от уникальности Наприклад, складно підбирати назви для магазину, який торгує одягом для пишних дам. Воно повинно бути не образливим, але при цьому показувати, що за асортимент пропонується всередині магазину. Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що добре придумана назва магазину приверне постійних клієнтів і не дасть загубитися на тлі конкурентів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: