Думка про покупку велосипеда відвідує мало кожної людини на землі. І тут виникає маса питань, що стосуються вартості, виду і форми цього транспорту. Звичайно, велосипед потрібно вибирати у відповідності з потребами. Зовсім ні до чого купувати гоночну модель для катання в селі.

Види велосипедів

Дорожні велосипеди призначені для їзди по місту, є перемикач швидкостей, ножний гальмо і висока посадка, єдиний недолік – тяжкість корпусу. Для швидкої їзди по рівній поверхні купують шосейні велосипеди. У них легкий корпус і вигнутий кермо.

Гірські велосипеди – для спуску з гори на швидкості, потужні колеса і велика кількість передач. Велосипеди, які поєднують в собі властивості і шосейних і гірських називають гібридними.

Туристичні велосипеди – для велотуризму, вантажопідйомні та міцні. Для тих, хто планує придбати компактний велосипед, який можна помістити в багажник автомобіля якраз підійде складна модель. Електричні велосипеди оснащені електродвигуном для тих, хто не завжди хоче натискати на педалі.

Як навчити дитину кататися на велосипеді?

Перше, що потрібно зробити – навчити дитину крутити педалі. Краще взяти триколісну модель. Так він зрозуміє, як правильно натискати ногами. Перший час доведеться підштовхувати велосипед. Після того як ніжки натренируются, можна пересідати на чотириколісний велосипед. Не потрібно довго користуватися бічними колесами. Після їх зняття почнеться найважчий етап. Поки дитина не навчиться тримати рівновагу, велосипед потрібно буде притримувати.

Дітям навчитися їздити на велосипеді простіше

Всі діти долають цей етап по-різному. Ще при цьому важливо навчити гальмувати. Сідло має бути відрегульоване під ріст дитини. На початковому етапі можна також використовувати велосипед без педалей – дитячий велокат. Питання: «Що таке дитячий велокат?» тепер чується рідше, ніж раніше, адже ця модель дуже популярна у дітей і батьків.

Як навчитися їздити на велосипеді дорослому?

Багато впадають у відчай, усвідомивши, що вони вже дорослі, а кататися на велосипеді не вміє. Але не варто цього робити. Адже таких людей багато. Щоб навчитися потрібно бажання. І якщо воно є, то все можна подолати. Краще вчитися катанню на велосипеді в спеціалізованій школі під керівництвом тренера. Інтенсивні заняття і недорогі.

Суть навчання – навчитися тримати рівновагу. Для цього доведеться докласти певні зусилля, концентрувати увагу і слухати тренера. Після занять буде відчуватися втома, але це до тих пір, поки людина не навчитися розслаблятися при катанні.

У питаннях, що стосуються вибору велосипеда і їзди на ньому, редакція bestfacts.com.ua радить звертатися за допомогою до більш досвідчених у цій справі друзям і знайомим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: