Зазвичай всі вчаться плавати ще в дитинстві, але трапляється і так, що людина виростає, а плавати не навчився. Найчастіше це викликає непідробне здивування серед оточуючих, хоча, здавалося б – ну не вміє плавати і не вміє. І все-таки, приїжджаючи на море, хочеться не тільки валятися на пляжі і на сонечку грітися, але і поплавати де-небудь глибше власне пояса. Власне кажучи, вчитися ніколи не пізно, тому і будучи дорослим, можна легко навчитися плавати.

Як навчитися триматися на воді?

Перший крок, який треба зробити кожному, хто бажає навчитися плавати – це навчитися триматися на воді. Повітря, що знаходиться в нашому тілі, не дасть потонути, але, навіть розуміючи це, людина боїться. І саме цей страх не дозволяє йому віддатися на волю води.

Найголовніше в плаванні - навчитися триматися на воді

Тому якоїсь інструкції, як триматися на воді, немає. Цьому не можна навчитися, це природне явище, якщо завгодно. Вода в будь-якому випадку утримає людину на плаву, тому все, що вимагається від «випробуваного» — це ліквідація свого власного страху потонути, який і змушує вас тонути. Парадоксально, але факт.

Перш ніж віддатися стихії, наберіть повні легені повітря, взмахните ногами, щоб лягти на воді на спину і постарайтеся розслабитися. Примусьте себе зрозуміти, що в самому жахливому випадку ви трохи наглотаетесь води, це не смертельно. Але цього і не станеться, якщо ви розслабитеся і дозволите воді втримати вас на плаву. Повільно видихніть і продовжуйте перебувати в розслабленому стані. Відчуваєте, що вода вас тримає? Отже, перший крок подолана.

Як плавати кролем?

Щоб навчитися плавати певним способом, можна відвідувати басейн та спеціальні курси з тренером. Він буде проводити з вами уроки з плавання, заняття і вправи у воді, навчить вас плавати різноманітними стилями.

Кроль – один з основних стилів плавання. Головне, чого слід навчитися – це правильно дихати. Так як при плаванні кролем, вдих необхідно здійснювати, повертаючись то направо, то наліво, для новачка може виявитися важким.

Як плавати кролем? Руху ніг при плаванні кролем стандартні – розмахи «ножицями», рухи рук – гребущі. Плавець як би «загрібає» воду під себе поперемінно правою і лівою рукою.

Мабуть, найскладніше у плаванні кролем те, що необхідно контролювати всі – і ноги, і руки, і голову, і правильне дихання. Але всі ці проблеми вирішуються шляхом старанних тренувань.

Як навчитися пірнати?

Щоб навчитися пірнати, для початку, необхідно навчитися дивитися під водою. Потренуйтеся деяку кількість разів зануритися під воду, відкрити очі і подивитися навколо.

Щоб пірнути під воду, необхідно з положення нахилу стрибнути у воду вниз головою, високо витягнувши ноги. Перебуваючи під водою, ноги слід тримати вище себе, щоб вода не виштовхнула вас на поверхню.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що плавання не тільки виправляє поставу, але і зміцнює всі м’язи організму. Найважливіше навчитися правильно дихати і тренувати техніку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: