Хто з нас не мріяв у дитинстві про те, що стане відомим художником? Якщо мрія досі не здійснилася, не впадайте у відчай, ще не все втрачено.

З цієї статті ви дізнаєтеся, як навчитися малювати. Ми також розповімо вам, як навчитися малювати олівцем. А ще ви навчитеся малювати справжні графіті.

Як навчитися малювати

1. Якщо ви тільки починаєте малювати, вам обов’язково потрібно навчитися сприймати фігури і предмети в просторі. Адже навіть натюрморт складається з предметів визначених форм. Так, глечик може складатися з усіченого конуса, а яблука, відповідно, – з кіл.

2. Таким чином, основними фігурами є коло, квадрат і трикутник, інші фігури, як правило, є їх похідними. Спробуйте намалювати на листку ці фігури. Потренуйтеся у малюванні їх спочатку в двомірному, потім в тривимірному зображенні (з урахуванням граней).

Малювати олівцем не так складно, як здається

3. Також необхідно запам’ятати, що основою всього тривимірного зображення і зображення в цілому є куб. В ньому є горизонталь, вертикаль, глибина і межі. Саме куб в рамках листа є основою для малюнка.

4. Ви, звичайно, знаєте, що, залежно від освітлення, на предметі можуть утворюватися як відблиски, так і тіньові сторони. Щоб навчитися зображувати їх, пообертайте куб в рамках листа, переверніть його то на одну, то на іншу грань. Залежно від цього розподіляйте тіні на різних сторонах, заштриховывая їх.

5. Малюючи таким чином куб, ви повинні пам’ятати про те, що лінії протилежних граней повинні бути паралельні, а кути куба – виділені.

6. Час від часу трохи відходьте від малюнка, щоб подивитися з боку. Якщо лінії трохи криві і нерівні, не переживайте, це тимчасове явище. З часом вони стануть рівними і ідеальними. Головне – працювати і не відступати.

7. Як тільки освоїли кубик, переходите до інших фігур. Так намагайтеся зобразити у просторі конус, коло. Не забувайте про тінях і те, що на колі тіні повинні штрихами уздовж окружності.

Вчимося штриховане олівцем 8. Потім переходьте до поєднання вищеназваних фігур. Адже ви пам’ятаєте, що всі предмети так чи інакше складаються з них. Наприклад, можна скомбінувати їх у фігурі людини.

З одного боку, малювати людину – найпростіше, з іншого – найскладніше, так як фігури різних людей і виглядають по-різному. Однак для початку варто навчитися малювати фігуру людини в цілому.

Як навчитися малювати олівцем людини

Малювати взагалі краще вчитися олівцем, адже у нього чіткіше лінії, які при необхідності можна розтушувати. Крім того, олівців можна багато знайти, а фарб не напасешся.

1. Щоб навчитися малювати людину, необхідно для початку навчитися малювати різні частини тіла окремо.

2. Так, для початку навчіться малювати руки людини. Якщо подивитися на руку в цілому, можна розглянути, що в цілому вона складається з овалу. В ньому поступово розташовуються пальці і їх кісточки.

3. Спочатку слід навчитися малювати руку в площині, потім переходити до більш складних положень. Потім, коли навчитеся малювати руки, переходите до іншим частинам тіла.

4. Потім можна переходити до малювання фігури. Намалюйте людини в повний зріст. Після переходьте до «раззеркаливанию». Так, спробуйте малювати профіль людини з правої і лівої сторони.

Малюємо обличчя людини 5. Також хорошим способом є копіювання. Щоб краще розуміти розташування фігур, пробуйте копіювати незрозумілі форми. Протягом того часу, що ви малюєте, намагайтеся ні з ким не розмовляти. Ще краще, якщо ви закриєте двері в кімнату, вимкніть музику зі словами.

6. Якщо перший час фігура людини буде виходити неправильною, не варто переживати. Головне в цій справі – практика. Буде чудово, якщо ви станете копіювати фігури людей з хороших картин відомих художників. Так ви навчитеся не тільки малювати людину, але і розміщувати його фігуру в просторі і певній обстановці.

Ще одним популярним віянням сучасності є малювання графіті. Незважаючи на те, що це переважно вуличний жанр, малюнки, виконані в жанрі графіті, можуть бути дуже ефектними і красивими.

Як навчитися малювати графіті

1. Не варто починати вчитися графіті зі складних малюнків. Краще почати зі свого імені або псевдоніма. Художники в техніці графіті придумують собі тег – підпис. На ньому і слід практикуватися. Кращим варіантом для початку будуть навіть не фарби, а простий олівець. Він дозволить вам відчути себе вільніше в техніці графіті і при необхідності видалити зайві лінії і штрихи.

2. Коли ви вже трохи звикнете до малювання графіті олівцем, спробуйте вивести його спочатку одним кольором. З часом починайте змішувати фарби з різних балончиків.

Як малювати графіті? 3. Пізніше, коли ви вже почнете за фарби, можна починати користуватися трафаретами. За допомогою трафаретів, як правило, виконуються малюнки.

4. Перш ніж малювати вже на стіні, необхідно підготувати скетч, або, кажучи простіше, зразок майбутнього малюнка. Це вкрай важливо. Перш ніж перенести малюнок на поверхню стіни, потрібно намалювати ескіз в кольорі фону основного напису. Так буде простіше виправити неточності.

5. Потьоки фарби не слід видаляти відразу. Потрібно спочатку дочекатися повного висихання фарби, а потім зафарбувати кольором фону малюнка.

6. Під час малювання графіті, необхідно користуватися респіратором та рукавичками. А також не забувати прочищати насадки на балончики після кожного використання.

Таким чином, як бачите, навчитися малювати не так складно. Потрібно лише трохи терпіння, щоб оволодіти основами. Коли вони будуть вам знайомі, можна підключати уяву для створення нових і незвичайних образів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: