Футбол по праву вважається однією з найбільш популярних спортивних ігор. За нею спостерігають вболівальники різного віку, різних поглядів на життя.

Рід діяльності і соціальне становище перестає мати значення, коли питання стосується улюбленої гри, тому невипадково багато хто хоче навчитися грати у футбол.

Футбол - захоплююча гра

Вимоги до футбольного поля

1. Футбол у дворі. Необлаштоване майданчик може перешкодити грі, а в гіршому випадку призведе до травми. Якщо вирішили зіграти на імпровізованому поле, перевірте наскільки на майданчику рівна поверхня.

2. Футбол на полі. У великому футболі покриття може бути як природним, так і штучним, на сьогодні цей момент не вважається принциповим. Професійні поля мають строгі стандарти ігрової зони. У довжину поле повинно бути від 90 до 120 метрів, а по ширині від 45 до 90 метрів, на полі повинна бути нанесена розмітка.

Грати у футбол краще на підготовленому полі

Вимоги до футбольної екіпіровки

Для гри у футбол буде потрібно наступна екіпірування:

— футболка

— шорти

— гетри та щитки

— рукавички для воротаря)

— бутси для гри на трав’яному покритті (в інших випадках підійдуть кросівки).

Неймовірна історія Мессі Одяг повинна бути вільна, добре виводити вологу і захищати від перегріву. Традиційно гравці однієї команди виступають у формі однаковою забарвлення. Бутси не повинні мати гострої фурнітури, щоб знизити ризик травм у гравців.

Вимоги до футбольного м’яча

М’яч підбирається в залежності від віку гравців і цілей гри. Для тренування і кубкового матчу потрібні м’ячі різних категорій. Дорослим гравця підійде м’яч №5 (вага від 400 до 450 грам).

Якщо ви не є професійним футболістом, і м’яч вам потрібен для того, щоб час від часу грати з друзями, непоганим варіантом може стати зшитий вручну м’яч з поліуретанової покришкою. Більш докладно про те, як вибрати м’яч, читайте в нашій статті.

Хороший м'яч допоможе на поле

Як стати відомим футболістом?

Багато починають з дитячих футбольних шкіл, де можна отримати перші ігрові навики, познайомитися з правилами футболу, тонкощами суддівства, дізнатися, що таке командний дух і як діє на гравців підтримка вболівальників.

Щоб добитися справжнього успіху, доведеться дійсно багато працювати, тренуватися, стежити за здоров’ям і харчуванням, але найголовніше дуже хотіти стати хорошим футболістом. Розставляючи пріоритети, завжди потрібно вибирати футбол.

Як вибрати футбольну форму?

Як стати воротарем?

Щоб виступати в якості воротаря, дозволяти команді покладатися на свою майстерність, потрібно мати масу певних якостей. Насамперед, це безстрашність, оскільки в будь-якій ситуації потрібно бути готовим кинутися за м’ячем. Але одночасно, повинна бути чудова реакція, яка ніколи не повинна змінювати воротарю. Потрібно завжди тримати себе в руках, не впадати у відчай з-за помилок. Не бійтеся пробувати, стаєте частіше на ворота. Поступово ви придбаєте необхідні навички. Тим, хто мріє про великому футболі, рекомендуємо почати з занять у спортшколі.

Ігор Акінфєєв Школа воротарської майстерності.

Як навчитися футбольного фристайлу?

Щоб навчитися футбольного фрістайлу, доведеться розробити відточити свою техніку. Необов’язково здійснювати складні рухи, адже вони можуть бути простими, але маневреними, оскільки більш важлива видовищність. Багато практики — тільки так можна навчитися ігровому фрістайлу, тільки так можна домогтися досконалості.

Фрістайл з футбольним м’ячем у виконанні дівчат

Вправи для футболістів

Сьогодні відомо багато вправ, що підходять саме для футболістів:

Тренування дітей в Барселоні — Для зміцнення загального фізичного стану. Традиційна ранкова гімнастика, стрибки, біг на довгі і короткі дистанції — всі ці вправи входять в обов’язкову програму тренувань футболістів. Розвивають витривалість віджимання на гантелях, допомагає поліпшити стан гомілкостопа піднімання ноги з упором на стійку, хитання преса допомагає тренувати м’язи живота, що також важливо для футболіста.

— Для розвитку спритності. Жонглювання м’ячем ногами самостійно і з партнером, перекиди з м’ячем, ведення м’яча між прапорцями.

— Для воротарів. Ловіть м’ячі в стрибку, в падінні і без падіння. Чергуйте гравців у воротах, влаштувавши серію пенальті, вчіть викидати воротарів м’ячі з воріт так, щоб вони випадково не укатились назад.

Смішні моменти у футболі Редакція bestfacts.com.ua рекомендує вам також ознайомитися зі статтею про те, як навчитися грати в хокей. Можливо, вам буде цікаво.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: