Жіночу красу (та й чоловічу) багато в чому роблять довге волосся. Тому багато красунь удаються до нарощування. Інші віддають перевагу більш простий варіант – перука.

Технології нарощування волосся

Існують різні технології нарощування волосся. Гаряче нарощування передбачає прикріплення локонів допомогою органічної смоли (тобто кератину). У холодному нарощуванні застосовується спеціальний клей. В японській технології практикується прикріплення пасом за допомогою металевих кліпс розміром 2-3 мм. Італійська технологія – це прикріплення готових скріплених пасом за допомогою щипців, які розігрівають кератин.

Плюси і мінуси нарощування волосся

Основний плюс нарощування волосся – це те, що процедура нарощування дозволяє за один день тотально змінити вигляд, наприклад, перед вечіркою, весіллям і так далі.

Якщо волосся випадає, то після нарощування вони будуть випадати ще сильніше. Тому перед процедурою, необхідно провести курс лікування. А ось якщо волосся здорові, то додаткова довжина буде тільки зміцнювати цибулини своєю вагою.

Кращий нарощування волосся виконає майстер в салоні краси.

Термін «шкарпетки» волосся становить 3-5 місяців. Якщо волосся росте швидко, то цей строк зменшується до 1-2 місяців, тому оновлювати зачіску буде дорого і незручно.

З мінусів можна назвати те, що на нарощених волосся не можна робити будь-яку зачіску. Розчісувати волосся треба від їх капсул, а не від своїх коренів волосся. При цьому масаж шкіри голови гребінцем виключається, що теж мінус. Крім того, шкіра голови деяких жінок дуже чутлива, і така жінка може відчувати капсули як голочки, впиваються в шкіру.

Як вибрати перуку?

Якщо нарощування волосся з якихось причин не підходить, то варто купити натуральний перуку. Перука – це абсолютно унікальна річ, яка дозволяє експериментувати зі своїм стилем.

Строго кажучи, правильність вибору перуки визначається тим, наскільки Вам подобається Ваше відображення в дзеркалі. Просто приміряйте кілька штук. Можливо, навіть сфотографуйтеся в перуках, а вдома ще раз перегляньте фото і подумайте. Якщо купуєте в Інтернет-магазині, використовуйте який-небудь комп’ютерною програмою для стилістів і зробіть віртуальну примірку.

Натуральний перуку може виглядати не гірше нарощених волосся.

Приголомшливий вибір найкрасивіших перук можна знайти в інтернет-магазині «Бон Перуку». У цьому магазині продаються тільки якісні перуки будь-яких кольорів і будь-якої довжини. Такий парик виглядає, як справжнє волосся, і Вам буде абсолютно комфортно його носити.

Редакція bestfacts.com.ua радить уважно ставиться до здоров’я свого волосся і користуватися нарощуванням тільки в тому випадку, якщо немає протипоказань.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: