Робочий колектив повинен бути злагодженим і працювати як єдиний механізм. А в механізмі важливий кожен, навіть на перший погляд незначний болтик. Тоді і робота робиться добре і швидко, і хочеться йти на роботу як на свято. Знайти відповідного чоловіка, який би легко вписався в колектив і впорався б з ввіреній йому завданням справа не з легких, але результат вартий того, щоб поміркувати над тим, як правильно наймати персонал.

Як правильно провести співбесіду?

Буде краще якщо співбесіда розбити на три етапи. Пам’ятайте, що ви обираєте не просто людини для виконання конкретних обов’язків і завдань, ви вибираєте людину, яка стане частиною вже існуючого колективу. На першому етапі просто проведіть з шукачами бесіду на різні теми. Наприклад, розпитайте про попередні місця роботи, чому виникло бажання змінити місце працевлаштування, які плани на майбутнє і чого чекає людину від нового місця роботи.

За результатами бесіди ви повинні будете зробити висновок, наскільки ця людина зможе стати частиною вашої команди і викликає він довіру і симпатію. Особисті відчуття при підборі персоналу мають велике значення. Важливо, щоб з людиною було легко працювати. Навчити людину чогось нового на багато простіше, ніж працювати з тим, хто добре справляється зі своїми обов’язками, але при цьому не здатна знайти спільну мову з керівником, підлеглими та колективом в цілому.

До найму майбутніх підлеглих треба поставитися відповідально

На другому етапі з решти кандидатів слід відібрати тих, хто пройде тест, пов’язаний зі специфікою пропонованої посади. Таким чином, ви перевірите кваліфікацію і рівень знань кандидатів. На третьому співбесіді краще провести зустріч решти претендентів з їх безпосереднім керівництвом. На цій зустрічі варто обговорити всі можливі нюанси роботи, подальші перспективи зростання, рівень заробітної плати і графік роботи. Важливо, щоб людина погодився на роботу у вашій організації-не мав ілюзій з приводу зростання заробітної плати або особистого кар’єрного зростання, а розумів усі можливі перспективи, які реально може запропонувати організація.

Кадрові агентства: плюси і мінуси

У великих організаціях для підбору персоналу існують цілі відділи. В організаціях поменше призначається відповідальна за підбір персоналу обличчя. Ну а якщо компанія не може виділити людину або дозволити собі утримувати для цих цілей цілий відділ, то варіантом для пошуку співробітника може стати кадрове агентство.

З пошуком професіоналів може допомогти кадрове агентство

Якщо ви вирішили звернутися в кадрове агентство то краще вибрати те агентство, яке вже кілька років існує на ринку і встигло отримати хороші відгуки про свою роботу. До плюсів такого підбору персоналу можна віднести, те, що ви звільняєте свій час і перекладаєте відповідальність на сторонню організацію. Але контроль над роботою кадрового агентства все одно повинен здійснюватися. Ознайомтеся з тим резюме, яке підготувало агентство для шукачів. Наскільки воно здатне розкрити претендентів на потрібну вам вакансію? Розпитайте, які етапи претендент повинен пройти і внесіть свої корективи в разі необхідності. Мінусом в такому співробітництві, буде той факт, що кадрове агентство не має зацікавленості у підборі потрібного саме вам людини. З тим кандидатом, якого вибере агентство, працювати доведеться не йому, а вам.

Аутсорсинг і аутстаффінг

Аутсорсинг персоналу в Москві більш поширений ніж у маленьких містах Росії. Аутсорсинг і аутстаффінг персоналу – це надання персоналу вашої організації сторонньою компанією. Такий варіант може підійти для виконання як разової роботи, так і для постійного співробітництва – в залежності від договору.

Кожен керівник має право вирішувати сам, як йому підбирати свою команду. Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що якщо ваша команда складається з професіоналів, які люблять і цінують свою роботу, то успіх вашої справи забезпечений.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: