Натяжна стеля вимагає дуже дбайливого догляду. Адже в разі сильного механічного впливу або в разі використання невідповідного миючого засобу стеля може бути безнадійно зіпсований, матеріал деформований, а на поверхні стелі будуть помітні патьоки.

Як доглядати за натяжними стелями?

Перший спосіб – сухе прибирання без застосування мийного засобу. Такий вид догляду можна застосовувати періодично, якщо поверхня стелі не сильно забруднена, і потрібно тільки видалити пил. Але, як правило, одним протиранням стелі сухою тканиною з м’якого ворсу або мікрофібри не обійтися, особливо якщо в приміщенні готують їжу або курять.

Тоді потрібно спочатку протерти стелю вологою серветкою. Протирати потрібно, не сильно натискаючи на поверхню, щоб не розтягнути матеріал. Якщо в приміщенні був ремонт, і на стелі осел шар пилу, то перед протиранням потрібно прибрати пил за допомогою пилососа. Для цього взяти саму м’яку насадку, вибрати мінімальну потужність тяги і провести пилососом у стелі, але не торкаючись його, а водячи насадкою на відстані 4-5 сантиметрів від поверхні.

Засоби для миття стелі

Натяжна стеля не можна мити засобами, у яких є луги і кислоти, а також агресивні компоненти. Це може призвести до роз’їдання тканини. Краще всього мити стелю водою з додаванням м’якого прального порошку, засоби для миття посуду або скла.

Мийка натяжної стелі дуже делікатна процедура

Але, перш ніж приступити до протирання за допомогою миючого засобу, виберіть найменш помітний ділянку поверхні і випробуйте засіб. Якщо через годину після миття тканина не деформувалася, можна приступати до прибирання.

Також в магазині можна знайти спеціальний засіб для догляду за натяжною стелею. Воно буде дорожче, але зате напевно не зіпсує матеріал.

Як мити глянцевий і матовий натяжні стелі?

Матові натяжні стелі мити простіше, оскільки на них не залишається видимих розлучень. Для миття використовуйте спеціальний засіб або воду з пральним порошком. Будьте обережні з використанням кошти для скла і дзеркал: якщо засіб кольорове, матеріал стелі може офарбитися.

І матові і глянсові натяжні стелі спочатку потрібно протерти вологою тканинною серветкою, а потім легкими рухами витерти сухою тканиною.

Для догляду за глянцевим стелею краще використовувати засіб для чищення скла, щоб не залишилося розлучень. Тому що на такій поверхні бруд і будь-яка порошинка буде видно дуже добре, що вже говорити про розлучення.

Редакція bestfacts.com.ua бажає успішно впоратися з доглядом за натяжною стелею, щоб він завжди виглядав як новий.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: