Сьогодні лікарі все частіше говорять, що варикоз принципово виліковний. Важливо — вчасно зайнятися профілактикою та звернутися до лікаря.

Як лікувати початкову стадію варикозу?

На початку розвитку хвороби можна обійтися і без скальпеля. Для кого-то буде досить носіння компресійного трикотажу або просто еластичних панчіх в поєднанні з кремами і мазями, а для кого-то потрібні таблетки і склеротерапія.

Для профілактики варикозу важливо постійно займатися спортом, уникати тривалого стояння, не піднімати тяжкості, носити зручне взуття і одяг, скинути зайві кілограми, які можуть тиснути на вени.

При варикозі часто використовують компресійну білизну, але не всі лікарі рекомендують його

Медикаментозне лікування варикозу

Медикаменти можуть допомогти тільки на початкових стадіях розвитку хвороби. У першу чергу застосовуються флеботропні препарати: самі різні креми, таблетки, мазі. Найпопулярніші марки – це, наприклад, Детролекс, Ескузан, Венорутон.

Однак перш ніж вибрати конкретний препарат, треба порадитися з лікарем.

Вагітність нерідко супроводжується варикозом

Яка операція краще при варикозі?

Операція по перев’язці великої підшкірної вени не вважається ефективною. Набагато краще повністю видалити велику підшкірну вену. Ця операція називається стриппингом. До переваг стриппинга можна віднести те, що тут не робиться розріз уздовж усієї вени, а тільки на початку і в кінці. Ця операція не вважається небезпечною і сильно покращує зовнішній вигляд ніг і самопочуття пацієнта. Зараз частіше використовується короткий стріппінг, в ході якого видаляють тільки уражену ділянку вени. Плюс цього виду операції – швидкий відновний період і відсутність болю після хірургічного втручання.

Лігування – це перев’язка вени і зазвичай застосовується як доповнення до інших видів операцій.

Микрофлебэктомия – видалення вени через прокол у шкірі. У цій операції також висока ефективність та низька травматичність. Транслюмінальна флебектомія – це аналогічна операція, яка, проте, проводиться за допомогою зондика з лампочкою, що дозволяє лікарю краще бачити вену.

Вибір операції в кожному конкретному випадку здійснюється в залежності від стану конкретного пацієнта.

Пацієнтам з варикозом допомагають в Інноваційному судинному центрі. Тут працюють тільки найбільш досвідчені та висококваліфіковані фахівці, які проводять лікування з використанням самих останніх медичних інновацій, в тому числі і евлк бпв, що розшифровується як «эндовазальная лазерна коагуляція великої підшкірної вени». На сьогоднішній день це один з найбільш результативних методів в лікуванні варикозу.

На рахунку центру багато сотень видужали хворих, які тепер живуть здоровим і повноцінним життям.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua для успішного лікування варикозу, як і багатьох інших захворювань, необхідно дотримуватися рекомендацій лікарів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: