Ще в давнину лікарі і вчені відзначили, що слово має магічну силу. Недарма й зараз у народі ходить вираз «слово як зцілити, так і вбити може».

І той, хто може правильно і вчасно підібрати потрібні слова, добивається розташування будь-яких людей. На такий спосіб підкорення умів і душ жінок, в основному, націлені чоловіки. Однак не варто помилятися – солодкі промови за душі і представникам сильної половини людства.

Як ласкаво назвати чоловіка?

«Ласкаве слово і кішечці приємно». А тим більше, чоловікові. Ласкаві слова на них справляють не менше враження, ніж на жінку. Але тут саме головне відчувати, що, коли і як саме сказати. Виходить вікторина. А суперпризом в ній буде домогтися розташування, а так само уваги і ніжності коханого.

Або, приміром, надихнути свого чоловіка до якого-небудь дії, допоможе як раз якесь лагідне слівце або комплімент. І тут потрібно знати обранця з різних сторін. Компліменти – річ суто індивідуальна: те, що може сподобатися одному, зовсім доведеться не до смаку іншому.

Як можна називати чоловіка? Перш ніж придумати, як ласкаво назвати улюбленого хлопця, до нього варто придивитися. Другу половинку необхідно вивчити. Буває, що сильний по статурі чоловік, який нагадує непробивну гору, в душі «квіточка», якому просто необхідна ласка. Такій людині можна дати такі прізвиська, як «пупсик», «малюк», «зайчик», «лапуля» тощо. Будьте впевнені, якщо ви правильно підібрали слово, то ваш коханий просто мліти від такого звернення.

Велетень з вигляду стерпить, однак, деякі, все-таки не розуміють, звідки взялося саме таке прізвисько. І чому їм називають саме його. Якщо хвилювання буде наростати, чоловікові можна спокійно розповісти, чому ви називаєте його так чи інакше.

Улюбленого варто підбадьорювати на подвиги

Наприклад, якщо ви відчуваєте сплеск емоцій від його сили і могутності, таете біля нього і відчуваєте себе під захистом, як маленька дитина, який обіймає свою улюблену іграшку. Він же, в свою чергу, так само впевнений в сильному враженні, яке він справляє на оточуючих завдяки своїй зовнішності. З такими чоловіками, як правило, проблем не виникає.

А от якщо ваш коханий, так званий цінитель «наукової і ботанічної» діяльності, то з зменшувально-пестливих іменами варто бути обережніше. У таких чоловіків самооцінка не настільки висока, як у хлопців-велетнів. Таким представникам сильної статі приємніше буде чути в свою адресу такі прізвиська, як «лев», «мій самець», «моя опора» і що-небудь в такому дусі.

Як назвати коханого хлопця?

Іноді коктейль з прізвиськ і компліментів можна розбавити різними ніжностями. Наприклад, іноді свого чоловіка можна назвати «мій скарб», «милий», «мій ласкавий», «хороший мій», «мій хлопчик». Тут не забороняється грати зі словами, використовуйте слово «самий» з найрізноманітнішими прикметниками та іменниками. «Самий надійний, потрібний, ніжний…». Тут краще витратити трохи часу записати всілякі словосполучення, які прийдуть в голову, на папері. З отриманого списку виберіть найбільш підходящі, перепишіть їх на чистовик, а решта не щадіть і знищити! З чистового варіанту теж отсейте самі суперечливі варіанти, а решта сміливо використовуйте!

Як спілкуватися з чоловіком І пам’ятайте, мало придумати вдалі прізвиська і зменшувально-пестливі імена. Головне їх вживати в потрібному місці і в потрібний час. Наприклад, якщо ви назвете вашого обранця «моє сонечко» ніжно на вушко, то таке звернення може справити ефект вибуху бомби. Після цього чоловік забуде про всі свої образи і всі проблеми. Цей факт підтверджують самі молоді люди.

Втім, часом деяким дамам і не треба ламати голову над вдалим прізвиськом. Іноді чоловіки воліють бути просто «милим» або «улюбленим». Але це, приміром, на офіційній зустрічі. Але ось наодинці варто його називати не так банально. Можна придумати таке ім’я, яким не називають нікого іншого. Приміром, як милого звірятко або фантастичного героя.

Будь приємно почути щирий комплімент

До речі, прізвиська чоловік може сприймати як своєрідний комплімент. А вмілий комплімент – це вже тонка наука з області людської психології. Роблячи його, завжди варто пам’ятати про те, що комплімент, як правило, стоїть майже поруч з лестощами. Тут питання тільки в ступені перебільшення. Лестощі часто може різати вухо і викликати не позитивні, а навпаки, негативні емоції. Тому перебільшення повинно бути незначно і ні в якому разі не повинна «впадати в очі». Такі слова чоловіка «проковтнуть» з великим задоволенням.

Наприклад, якщо ви скажете своєму коханому, що він найкращий на світі фахівець з комп’ютерів, він відразу ж насторожиться. Він зрозуміє, що ви сказали очевидну брехню, навіть якщо чоловік далеко не профан і веде себе з комп’ютером досить вміло. Тут відразу виникає думка, що ви так зовсім не вважаєте, і вам від чоловіка насправді щось треба. Тому тут можна поступити іншим чином, наприклад, сказати, що ви повний профан і навіть в підметки йому не придатні, тому не знаєте, що б робили без нього. Тільки так ви зможете змусити його добровільно підійти до свого комп’ютера і перевірити техніку. Тут він повірить вашим словами, оскільки всі чоловіки трохи самовпевнені у своїх можливостях.

Чого хоче чоловік? І пам’ятайте, що чоловіки, як і ви, хочуть бути «самими-самими», ну або, принаймні, слухати це від коханої. Це дає якийсь стимул для подальшого розвитку відносин. Тут комплімент можна порівнювати з регулярним прийомом вітамінів. Але, як і з таблетками, з ніжними словами не потрібно переборщувати. Чоловік може наїстися досхочу і довго взагалі не сприймати ніякі прояви ніжності і компліменти з боку жінки. До того ж, надлишок солодких слів може зробити вас, в очах чоловіка, дівчиною з розряду «улесливих лис» і будь-які подальші спроби висловити захоплення буде сприйнято в багнети.

Редакція bestfacts.com.ua радить вам пам’ятати, що перш ніж називати тим чи іншим пестливим словом вашого чоловіка, оцініть ситуацію, адже іноді, «отвешенный» комплімент може бути, як ляпас.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: