Меблеві стінки є одним з найпопулярніших видів меблів на сьогоднішньому ринку. Різноманіття вибору задовольнить всі бажання і потреби покупця. При покупці стінки необхідно визначитися з видом, функціональністю і матеріалом меблів.

Класична сучасна стінка для вітальні

Які бувають стінки?

Види меблевих стінок можна розділити на кілька груп:

  1. Вид: класика або стиль модерн. Це перший крок у виборі стінки.
  2. Цілісність: цілісні і модульні. Цілісна стінка повинна бути підібрана точно за розміром обраного простору. Модульна — має перевагу варіантів збірки як за розміром, так і по функціональності компонентів.
  3. Форма: прямі і кутові. Вибір стінки за формою залежить від обраного рішення оформлення кімнати. Часто саме варіант форми дає можливість виправити або простір, або наповнити кімнату індивідуальним стилем.
  4. Модульні меблі для сучасної вітальні

  5. Матеріал: цілісна деревина, МДФ, ДСП, пластмаса, скло і метал. Вибір матеріалу залежить від вартості і виду стінки. Класичні стінки і більшість сучасних виготовляються з МДФ, ДСП і цільного дерева, бувають з пластмаси, а стінки, виконані в основному з скла і металу переважно представляють сучасний стиль.
  6. Колір. Сучасна меблева промисловість пропонує різноманіття кольорів і відтінків, крім того дуже часто використовується комбінування як квітів, так і матеріалів. Дизайн стінки повинен гармоніювати з дизайном м’яких меблів і загальним стилістичним рішенням приміщення.
  7. Функціональність. Вибір стінки включає в себе вимоги покупця для вирішення функціонального навантаження. Від цього залежить і форма і розмір стінки. Стінки набувають в квартири і офіси.

Лаконічна і функціональна стінка

Де купити стінку?

Купити стінку можна в меблевому магазині, Інтернеті або замовити у майстра.

У меблевому магазині готової продукції можна заздалегідь побачити, помацати і випробувати механізми власноруч. Це зручно тим, що відразу видно якість матеріалу та складання, колірне рішення і розмір. В основному в магазинах виставлені зразки стінок і при виборі варіанту виробник протягом обумовленого терміну виконає замовлення. Не виключено продаж вже виготовленої стінки з демонстраційного залу.

Стінка, виконана по індивідуальному дизайну

Також можна замовити через Інтернет, але в цьому випадку відсутня можливість перед покупкою розглянути стінку. При замовленні у майстра є можливість виготовити стінку за індивідуальним запитом покупця під вільний простір.

Чи варто купувати стінку б/у?

Крім покупки нової стінки, є варіант придбання стінки б/у. При покупці стінки б/у покупець повинен проконтролювати стан і знос матеріалів з фурнітурою. Складність полягає ще в тому, що продавець пропонує тільки один варіант певної форми, кольору, функціональності і виду. Але якщо представлена стінка повністю задовольняє запиту покупця, то покупка принесе масу задоволення.

Від вибору і покупки стінки залежить комфорт і затишок кімнати. Редакція bestfacts.com.ua вважає, що правильно підібрана меблі здатна вирішити просторові та функціональні питання. А процес покупки стінки принесе радісні враження і хвилююче очікування приємного моменту складання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: