Придбати квартиру в новому будинку хотіли б багато. Сучасні будівлі приваблюють різноманітністю архітектури, хорошим розташуванням просторих кімнат і кухні.

Але як правильно вибрати квартиру в новобудові і, заплативши за неї чималу суму, не залишитися «з носом»?

Квартири в новобудовах часто дешевше

Як вибрати новобудову

1. Місцезнаходження та інфраструктура. Важлива доступність до благ цивілізації (торговим та закладам охорони здоров’я, дошкільним та навчальним закладам). Район також впливає на вартість житла: дорогі будинки будуються в центрі міста, на околиці найчастіше пропонується дешева нерухомість.

2. Характеристика житла. Варто заздалегідь зорієнтуватися з поверхом його розміщення, числом кімнат, кількістю квадратних метрів кухні, совмещенностью або роздільним станом сангигиенических приміщень.

Складіть список ваших вимог до майбутнього житла

3. З оздобленням або без. Житло без оздоблення дешевше, але в цьому випадку новоселом вийде стати тільки після ремонту. До його завершення багато змушені знімати квартиру. Квартира з чистової обробкою» потребуватиме значно менших клопоту: переробками можна займатися, проживаючи в оселі. Мінусом цього варіанту є необхідність платити двічі за ремонт. Нерідко при будівництві використовуються найдешевші матеріали. Отримавши бажані ключі, власник змушений міняти все: від дверей до розеток, щоб отримати той рівень комфорту, на який він розраховував.

Купивши житло без оздоблення, потрібно налаштовуватися на ремонт

Основні схеми покупки квартири в новобудові

Для вкладення грошей у первинну нерухомість найчастіше використовуються такі способи:

1. Договір пайової участі (ДДУ), підписаний на підставі 214-ФЗ. Цей тип угоди реєструється в ЕГРП, що захищає инвеститора від 2-йной реалізації квартири, а на випадок банкрутства забудовника гарантує виконання претензій пайовика.

Документи на придбання нерухомості краще показати юристу

2. Договір переуступки прав вимоги (цесія).

3. Договір паєнагромадження в житлово-будівельному кооперативі. При такому варіанті створюється ЖБК передбачуваних мешканців будинку. Вони згодом купують свої квадратні метри шляхом сплати паю. Ця угода не підлягає реєстрації. Житло, придбане через ЖБК, обійдеться дешевше, але не всі банки згодні дати «добро» на його зведення.

Як купити квартиру з переуступки

Під договором переуступки прав вимоги (цесією) підписуються фізичні особи. Продавцем в тандемі вважається пайовик, який вирішив реалізувати створювану квартиру перш, ніж він повинен вступити в права на квартиру. Такий договір можна скріпити підписом з обов’язковим сповіщенням забудовника про скоєне змові і подальшої держреєстрацією нової домовленості.

При подібній перепродажу закон не зобов’язує продавця виплачувати всю суму за квартиру: доплату здійснить новий власник. Поряд з цим, у договорі переуступки права вимоги прописується, який залишок заборгованості йому слід виплатити, якими частками і в які проміжки часу.

Переуступка - легальний спосіб купити квартиру в новобудові

Нюансом є те, що внести корективи в раніше оформлений договір новий майбутній новосел не зможе. Також він не має підстави вимагати від забудовника звіту за властивостями будматеріалів.

Ризики при переуступці Буває, що договір переуступки прав вимоги на одну і ту ж квартиру вже пройшов кілька переоформлень. І якщо в ланцюжку виявиться хоча б одна з угод, складений юридично некомпетентно, останній передбачуваний власник може зіткнутися з проблемою набуття права власності.

Як перевірити забудовника

1. Потрібно знати дійсне юридичне ім’я забудовника. Познайомитися з діяльністю організації нескладно за відгуками на форумах і в соціальних мережах. Тут розкажуть, скільки об’єктів на її рахунку, якої якості і були претензії.

Як безпечно купити в новобудові? 2. На сайті Арбітражного суду РФ неважко по імені юридичної особи дізнатися, чи є в розробці справи щодо нього.

3. Те ж саме прояснить портал Федеральної служби судових приставів.

Зберіть всю можливу інформацію про забудовника

4. Варто дізнатися ПІБ директора будкомпанії і поцікавитися, чи немає неприємних відгуків про нього.

Види шахрайства при купівлі квартири в новобудові

Щоб уберегтися від виникнення неприємностей, пайовики повинні знати про різні непристойні вчинки забудовників, які прагнуть «надути» своїх інвеститорів.

У списку лідирує довгобуд. Умисне затягування будівництва будинків фірми застосовують для «прокручування» грошей в банку і отримання чималих прибутків. А згодом подібні забудовники примушують пайовиків здійснити доплату за нібито подорожчало житло з-за збільшених цін на будматеріали.

На первинному ринку звернення до суду не рідкість

Зручність такого способу вигідно шахраям ось ще що. Повернувши гроші, до того часу вже знецінені, дольщику на його вимогу, вони реалізують житло за збільшеною ціною іншому споживачеві.

«Додаткові угоди» теж з розряду шахрайства, взятого на озброєння недобросовісними забудовниками. Подібний метод дозволяє коректувати ціну житла і продовжувати незліченну кількість разів період здачі будівлі.

Ще одна схема шахрайства здійснюється забудовником шляхом укладення з инвеститором договору купівлі-продажу, але тільки якщо споживач придбає додпослуги від будфірми. У переліку фігурують, наприклад, страхування придуманих ризиків, одержання дозволу на оформлення документації фірмою. А платити за ці «послуги» потрібно незрівнянно більше, ніж заявлено на ринку нерухомого майна. Іноді ціна дорівнює 60% від суми плати за квартиру.

Як взяти квартиру в новобудові Редакція bestfacts.com.ua бажає вам без проблем придбати квартиру в новобудові, а потім вселитися в комфортне та сучасне житло. У продовженні теми, ми запрошуємо вас познайомитися з самими красивими будинками в світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: