Купити квитки за низькою ціною хоче практично кожна людина, яка збирається в поїздку. Такі квитки можна знайти в авиаагентствах: дешеві пропозиції з’являються на розпродажах, або в рамках бонусних акцій.

Акції і знижки на авіаквитки

Щоб знайти дешеві квитки, можна стежити за їх змінами в інтернеті. Перший спосіб полягає в простому порівнянні цін на сайтах різних авіакомпаній. Часто у них є спеціальний розділ «дешеві авіаквитки», захований у меню.

Авіакомпанії нерідко влаштовують розпродажі квитків

Акції та знижки часто виникають тоді, коли компанії зменшують аеропортовий збір за рахунок здешевлення інфраструктури самого аеропорту або вибору більш старих аеропортів та віддалених від міста.

Квитки на чартерні рейси

Останнім часом чартерні рейси користуються все більшою популярністю серед пасажирів. Це ідеальний варіант для тих, хто літає дуже часто і шукає дешеві можливості. Вартість таких квитків може бути знижена в два або навіть три рази.

Маршрут чартерних рейсів на відміну від регулярних планується не самою авіакомпанією, а консолідатором, яка бере в оренду борт і екіпаж. Такі перельоти організуються при наявності попиту і в періоди сезонності. Знижена вартість пояснюється заповненою літака.

Таким чином, можна заощадити на квитках, причому швидко і без додаткових пересадок.

Сайти дешевих авіаквитків

Для зручності пошуку недорогих авіаквитків варто скористатися спеціалізованими сайтами. Нерідко такі ресурси також пропонують можливість оформити страховку, орендувати автомобіль або забронювати кімнату у готелі, що дуже зручно для майбутніх мандрівників. Варто проявити уважність: на деяких сайтах тільки перераховані пропозиції авіаперевізників і купити квитки не можна.

Замовити дешеві квитки найзручніше через інтернет

На сайті авіакас квитки можна придбати відразу. Особливо дешеві варіанти перераховані в розділі є «спеціальні пропозиції». Тут можна знайти квитки за спеціальними цінами. Варто відзначити, що найчастіше знижка гарантована, якщо квиток купується задовго до поїздки. Забронювати квитки на рейс, оплатити банківською картою можна на сайті онлайн. Для популярних напрямків організовані окремі сторінки: наприклад, окремо можна шукати дешеві авіаквитки казань, москва.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що замовляти квитки через інтернет набагато зручніше, ніж купувати їх у звичайній авіакасі. Здійснювати покупки стоїть на зарекомендували себе сайтах, і уважно читати правила онлайн-бронювання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: