Аромалампа – прекрасне пристосування, яке допоможе наповнити будинок чарівними ароматами і створити справді чудову атмосферу тепла і затишку. Які бувають лампи і як вибрати одну з них для себе?

Як вибрати аромалампу?

Традиційна ароматична лампа може бути цілісною або складатися з декількох елементів, але в будь-якому випадку вона буде включати в себе резервуар (чашу для ароматичного масла) і підставку для свічки. Коли свічка, що стояла під чашею, горить, рідина в чаші нагрівається і поступово випаровується, поширюючи чарівний аромат масла по всьому приміщенню. Такі лампи дуже люблять шанувальники традиційної східної культури, вважаючи за краще оригінальність незначним мінусів від використання свічок.

Електричні аромалампи зручні і безпечні

Більш сучасний варіант – електрична аромалампа. Найчастіше вона складається з резервуара і електричного нагрівального елемента. Електролампа вважається безпечною альтернативою лампам зі свічок: ризики падіння палаючої свічки, випаровування води до того, як свічка згорить, повністю відсутні. Таку лампу можна зі спокійною душею використовувати в приміщенні, де є маленькі діти, – раз немає відкритого вогню, немає жодного шансу для малюків постраждати від нього. Єдиним потенційно небезпечним місцем таких ламп є шнур, але і це не становить великої проблеми, якщо він справний. Також, при використанні електричних ламп кисень в приміщенні не згорає від вогню, ні диму і стороннього запаху від свічки.

Ефірні масла для аромаламп

Без ефірного масла лампа не має вже своєї цінності – ці два елементи цієї ароматерапії можуть використовуватися тільки разом. Ефірні олії з давніх-давен відомі своєю здатністю впливати на людський організм – розслабити, тонізувати, оздоровити.

Ефірні масла для аромаламп володіють різними властивостями

Зранку додасть бадьорості масло бергамота, цитрусових, м’ятна або розмаринове масло, а ввечері тіло і душу розслабить меліса, масло неролі, лаванди або майорану. У прохолодну пору року, коли застуда стає постійним супутником життя, очистити повітря і допомогти диханню можуть евкаліптова олія і масло чайного дерева. Щоб налаштуватися на романтичний лад, фахівці з ароматерапії радять використовувати пачулі, лаванди, масло іланг-ілангу. Якщо ж головний біль заважає приємному проведенню часу, її знімуть масла ромашки, розмарину і лаванди.

Ароматерапія в домашніх умовах

Лампа встановлюється в провітреному приміщенні. В її чашу потрібно налити води, залишивши кілька міліметрів до країв, і додати дві-три краплі обраного ароматичного масла. Потім запалити свічку або вставити вилку в розетку. Використовувати лампу можна від півгодини до кількох годин.

Головний критерій вибору лампи для постійного її використання – якісні матеріали, адже тільки так можна бути впевненим у повній безпеці свого здоров’я.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що ароматерапія відмінно допомагає підняти настрій і зняти стрес.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: