Іноді автовласникові може прийти ідея оновити зовнішній вигляд або салону своєї машини. У цьому випадку відмінною ідей буде обклеювання автомобіля вініловою плівкою. Для того, щоб плівка з часом не деформувалася і не відставала, необхідно робити це за певних умов, особливо якщо ви зібралися робити на повітрі. Кращим варіантом буде безвітряна, суха погода з температурою не менше +20 градусів.

Яка вінілова плівка краще?

Щоб зовнішній вигляд вашої машини довше радував вас, краще всього вибрати якісну плівку, яка ціна, як правильно, досить висока. Саме ціна говорить про її якість.

Для обклеювання автомобіля слід віддати перевагу більш імениті бренди, такі як Hexis, 3M, Orafol. Перш за все, їх зручно клеїти самостійно і вони довго прослужать.

Вінілова плівка для автомобілів буває різних кольорів і з різними малюнками

При виборі плівці слід врахувати і її зовнішній вигляд: поверхня буває глянсова, матова або рисунок. Майже кожен виробник надає великий вибір кольорів, малюнків і візерунків у своїй колекції.

Окремо варто згадати продукцію фірми 3М, яка виробляє плівки з особливим технологіям, завдяки яким покриття виходить без бульбашок повітря.

Підготовка до обклеювання плівкою

Термін служби плівки залежить не тільки від якості виробника, а також від процесу монтажу плівки, погодних умов (якщо авто обклеюється на відкритому повітрі) і багатьох інших факторів.

Перед тим, як приступити до обклеювання, необхідно ретельно помити автомобіль, знежирити поверхню і посушити. Крім того, поверхня повинна бути гладкою і без дефектів.

Обклеювання автомобілів робиться і в рекламних цілях. Зазвичай рекламна більш тонка плівка, дешева і швидше вицвітає на сонці.

Як правильно клеїти вініл

Після того, як ви підготували машину, можна почати клеїти плівку. Визначившись з місцем розташування, не знімаючи з підкладки та не відриваючи монтажну плівку, підганяємо під місце, роблячи графічні позначки. Далі потрібно відокремити вінілову плівку від підкладки, обприскати місце обклеювання, прикласти наклейку і рівномірно закоткувати по поверхні, підсушуючи і розігріваючи феном.

Вінілові наклейки можуть використовуватися в рекламних цілях

Дуже важливо, при самостійній обклеюванні правильно підготувати автомобіль і акуратно наклеїти, щоб не допустити появи можливих дефектів.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що якісна плівка буде добре виглядати на машині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: