У сучасному суспільстві постійно зростає необхідність в житлоплощі. Будівельний бізнес не стоїть на місці, постійно впроваджуються нові технології. Одна з них – будівництво будинків з піноблоків. У чому переваги цієї технології?

  • Стіни з пінобетону мають схожі з деревиною абсорбуючі властивості.
  • Взимку пориста структура стін краще зберігають тепло, а влітку будівля повільніше прогрівається.
  • Пінобетон – екологічно чистий матеріал.
  • Він простий в обробці.
  • Будинки з піноблоків довговічні.

Типи піноблоків

«Бетонні цеглу» відрізняються щільністю. Цього показник відповідає за розподіл на теплоізоляційні конструкційно-теплоизаляционные і конструкційні. Ці типи призначені для кладки в різних типах стін. Зрозуміло, що піноблоки, мають низьку щільність не підходять для несучої стіни, а ті, що мають підвищену щільність, погано справляються із збереженням тепла в приміщенні.

Піноблоки різного типу використовуються для різних потреб

Вибір марок на ринку досить великий, щоб підібрати піноблоки, ідеальні для кожної конкретної задачі.

Кладка стін з піноблоків

Перше, що потрібно зробити – підготовка фундаменту. Поверхня фундаменту обов’язково необхідно покрити ізоляційним матеріалом. Руберойд відмінно підійде. Більш сучасними варіантами є бікрост і рубемаст. Сполучний елемент може бути обраний зі списку варіантів:

  • Клей. Спеціальний клей, якщо говорити точніше. Товщина суміші – 2-3 мм. Цей варіант простий у приготуванні, його використовують для отримання тонких швів. Мінуси цього варіанту: клей повинен бути високоякісним, а роботи краще довірити фахівцям.
  • Цементно-піщаний розчин. Класичний варіант знайомий кожному будівельнику. Товщина шару – 1-2 див. вартість цього варіанту нижче інших. Мінуси – приготування розчину займає час, підвищена товщина шва збільшує відтік тепла.
  • Морозостійкий клей для плитки. Він невередливий до погодних умов і може бути використаний як для внутрішніх робіт, так і для зовнішніх.

Армування стін з піноблоків

Стіни з піноблоків дуже важливо армувати. Це чудовий спосіб продовжити термін експлуатації будівлі та захистити стіни від утворення тріщин. При армуванні стін з піноблоків потрібно уважно поставитися до розподілу ваги, щоб не пошкодити кладку.

Стіни з піноблоків необхідно армувати

При кладці армуванню піддається кожен третій-четвертий ряд піноблоків. Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що якщо дотримуватися технологію і діяти акуратно, то класти стіну з піноблоків може і непрофесіонал.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: