Куріння — шкідлива звичка, згубно впливає на стан здоров’я людини. Приохотитися до куріння досить просто, однак позбутися такої залежності виявляється набагато складніше, ніж припускають.

Кидати палити?

Єдиний вірний відповідь – кидати. Тоді перед курцем постає дуже непросте завдання – домовитися з самим з собою. Внутрішній діалог іноді затягується на довгі місяці, а то й роки. Здавалося б, відповідь очевидна, але не всі здатні в один момент кинути палити. Якщо людина ще не встиг звикнути до куріння, то він серйозно не замислюватися про можливі наслідки.

Курець зі стажем має негативний досвід, пов’язаний з наслідками куріння. При цьому палить людина часто відчуває страх змін і починає шукати собі виправдання: не варто змінювати усталені звички, без цигарки не можна контролювати емоції, немає грошей на позбавлення від звички, страх набрати зайву вагу після відмови від куріння.

Способи кинути палити

Умовно всі існуючі методи кинути палити можна підрозділити на три групи: навіювання, медикаментозне втручання, народні засоби.

Кинути палити важко, краще не починати

Метод навіювання заснований на тому, що курцеві пропонується читання спеціальної літератури або вивчення авторської методики. Найбільш популярними вважаються: книга «Легкий спосіб кинути палити» (Ален Карр), авторські методики Володимира Жданова, Тимура Мамедова, Геннадія Шичко та ін Іноді метод навіювання доповнюють сеансами гіпнозу, які повинні проводити висококваліфіковані фахівці.

Медикаментозне втручання при боротьбі з курінням припускає звернення в спеціалізовану клініку або самостійне придбання аптечних засобів, що допомагають полегшити стан первинної абстиненції курця. Серед найбільш дієвих лікарських засобів виділяють: никотинозаместители і біологічно активні добавки. Перші дозволяють тимчасово заповнити недолік нікотину в організмі, а другі з часом виробляють відраза до тютюну. Також в аптеці можна придбати одноразові електронні сигарети, які ви можете використовувати без шкоди для здоров’я, якщо відчули гостре бажання закурити.

Кинути палити в домашніх умовах

Вирішивши самостійно назавжди позбутися від нікотинової залежності, деякі курці вважають за краще робити це вдома. Необхідно використовувати комплекс всіх доступних способів. Для деяких достатньо прочитати книгу або прослухати тренінг, а для інших більш ефективним здасться вживання трав’яних настоїв, відбиваючих тягу до куріння.

Сучасний прогрес пропонує електронні програми і гаджети, що дозволяють контролювати кількість викурених сигарет за день.

Для боротьби з курінням в домашніх умовах придумано значна кількість способів, однак на думку редакції bestfacts.com.ua головне – чітко прийняти рішення перемогти згубну звичку і не відступати ні на крок від наміченої мети.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: