Бадмінтон – найбільш часто зустрічається влітку розвага, виборна і дітьми, і їх батьками. Що може бути веселіше і приємніше, ніж у спекотний літній день пострибати з ракетками на галявині?

Де грають в бадмінтон?

Правильною відповіддю на це питання буде хіба що «в усьому світі». Адже бадмінтон з деяких пір навіть став олімпійським видом спорту.

Це активна гра, що вимагає вправності, швидкості реакції та точності. Більш того, гра в бадмінтон не вимагає абсолютно ніякого спеціального інвентарю, набір з двох ракеток і волана можна придбати в будь-якому відділі спортивного інвентарю або навіть дитячих іграшок. Тому ці нехитрі «пристосування» знайдуться практично в кожному будинку.

Де ж зародився бадмінтон?

Звичайно ж, особливу популярність бадмінтон отримує в теплу пору року, коли люди починають активно виїжджати на пікніки і просто прогулянки в парку. Але і в зимову пору можна насолодитися легкою і активною грою, наприклад, в спортзалі або спеціально обладнаних спортивних майданчиках.

Як правильно грати в бадмінтон?

Як вже згадувалося вище, весь інвентар, який знадобиться вам для гри в бадмінтон, складається з двох ракеток і волана. Ракетки спочатку виготовлялися з дерева, але на сьогоднішній день їх виготовляють з різноманітних матеріалів: від пластику до сталі. Струни зазвичай синтетичні і головним показником, звичайно ж, є пружність їх натягу.

Волан може бути двох видів: з пластику і з пір’я. Так як пластиковий волан серйозно перевершує свого пластикового побратима за показниками міцності і довговічності, саме пластиковий кращий для постійних тренувань і для аматорської гри. Зрештою, якщо волан летить, і його втратити не шкода буде, знайти йому заміну можна в будь-якому магазині з дрібним спортивним інвентарем. Але на змаганнях використовуються виключно пір’яні волани. Він відрізняється польотні характеристиками, тому професіонали зазвичай грають саме пір’яними воланами.

Хто придумав бадмінтон?

У XIX столітті англійські військові привезли на батьківщину цікаву гру, мета якої було перекидання через сітку маленького снаряда допомогою двох ракеток. Як стає зрозуміло, це і було прототипом сучасного бадмінтону. Так як англійські офіцери прибули з Індії, саме цю країну можна вважати батьківщиною бадмінтону. Тільки в Англії гра прибула під назвою «пуна».

Один з них англійських аристократів побудував на той момент перший майданчик для гри в бадмінтон, а через кілька десятків років спортивна асоціація затвердила та оприлюднила перший ряд правил гри. З того самого моменту бадмінтон почав свою переможну ходу і незабаром завоював серця людей у всьому світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: