Жінки люблять вухами. Тому вміння робити компліменти важливо в будь-якому випадку. Компліменти треба вміти робити, так як неправильно виражена похвала у жінок викликає тільки роздратування. Але як же порадувати милих дам?

У першу чергу варто бути гранично щирим, жінка може відчути фальш, і тоді всі ваші слова «будуть використані проти вас». Для майстерного володіння словом потрібно запам’ятати лише кілька речей:

По-перше, потрібно змінити свій погляд на деякі речі. Від того, що чоловік вміло зробить комплімент, ніхто від нього не буде вимагати дорогий подарунок. Який, як відомо, дівчата випрошують у якості компенсації за провину. Але не дивуйтеся, якщо після слів: «На тобі чудово сидить нова блузка» цинічно кинуть: «До неї не вистачає норковій шубки – ось це буде чудово».

Давайте говорити один одному компліменти

По-друге, розумійте зміст компліменту і час, коли він потрібен. Звичайно, комплімент повинен бути доповнений реальними вчинками, ніжністю, які повинні бути постійно. Але не сипте компліментами. Виникнуть підозри, ніби ви в чомусь завинили і намагаєтеся дешево відбутися.

По-третє, не кидайте компліменти зверхньо, як «бісер перед свинями». Якщо відтінок іронії не прийметься як насмішка, то виникнуть підозри, ніби у Вас манія величі. Потрібно вміти бути щирим.

Ну і насамкінець, комплімент повинен бути ексклюзивний. Не повторяйтесь – це Вам не пачка листівок «єдиною і неповторною»! Він повинен бути тонким, розумним, містити в собі інтригу. Зміст компліменту – виділити з натовпу, а не змішати з нею.

«Я старий солдат і не знаю слів кохання…» Якщо ж Вас попросять повторити сказане, то з тією ж думкою і без запинки повторіть, але на всяк випадок ніжно обійміть. З одного боку, це дія доповнить комплімент, а з іншого – захистить від можливої спроби дати Вам ляпаса. Згадайте рядки Ф. В. Тютчева «Нам не дано передбачити, як слово наше відгукнеться».

Редакція bestfacts.com.ua радить запам’ятовувати компліменти з улюблених фільмів дівчата, можливо, їй буде приємно почути щось подібне на свою адресу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: