Як готуватися до ЄДІ — це нагальне питання, яке постає перед усіма випускниками та їх батьками.

Перш ніж вирішити як діяти, слід розглянути всі наявні варіанти.

ЄДІ - серйозне випробування для випускників та їх батьків

Самостійна підготовка

Розумна голова, посидючість і зосередженість, стопка книг (або набір електронних підручників) — все, що потрібно учню випускного класу. Власне, саме такий спосіб вважається цілком нормальним.

Добре здати ЄДІ без репетиторів можливо

Чому ж знаходиться так мало тих, хто готується самостійно і успішно здає ЄДІ? Є кілька ключових моментів:

— На самостійну підготовку потрібно багато часу. В учнів 11-го класу його зазвичай немає.

— Посидючість і зосередженість — не ті якості, якими може похвалитися більшість.

— Обсяг знань, представлений на сайтах і в підручниках, як показала практика, не дає можливості підготуватись по максимуму.

Підготовка до здачі іспитів. Як підготуватися до ЄДІ Нітрохи не применшуючи можливості сучасних учнів, можна констатувати, що на самостійну підготовку варто вибирати або у випадках, коли грошей немає (тобто немає зовсім), або коли сам випускник і його батьки впевнені в результаті.

Репетиторство

Навчання під керівництвом досвідченого фахівця було практично єдиним порятунком для відстаючих (і взагалі для всіх учнів, бажаючих здати іспит на «відмінно».

Заняття з репетитором допомагають ліквідувати прогалини в знаннях

Цей метод популярний і сьогодні. У нього є як плюси, так і мінуси:

— У багатьох випадках індивідуальні заняття з викладачем дозволяють підвищити успішність на будь-якому етапі навчання, добре підготуватися і вибрати свою стратегію написання ЄДІ.

— Немає жодних гарантій, що фахівець буде досвідченим, що він знайде спільну мову з учнем.

— На відвідування репетиторів йде багато часу і грошей.

Як вибрати репетитора. Як знайти хорошого репетитора Альтернативою репетиторства можуть стати онлайн-курси.

Онлайн-курси

— Витрати часу і ресурсів значно менше, ніж на репетиторство. З одного боку, інформація подається максимально повно, з іншого — немає постійного нагляду та психологічного тиску.

Онлайн-курси економлять час

— Подача інформації в доступній і популярній формі, при цьому враховуються всі нововведення, курси постійно оновлюються. Це особливо актуально при підготовці з гуманітарних предметів.

— Не треба нікуди ходити, не потрібно витрачати зайвий час. Вчитися можна в будь-якому місці; вранці, вдень, ввечері або навіть вночі; можна використовувати для доступу до сайту мобільний телефон або планшет.

— Мінус цього виду навчання — відсутність індивідуального підходу. Є ризик, що неосвоєні питання в класі, так і залишаться незрозумілими.

Як готуватися до ЄДІ. Поради репетитора Редакція bestfacts.com.ua бажає вам успішно подолати ЄДІ і пропонує вашій увазі статтю про те, як вивчити англійську онлайн.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: