Флірт – справжнє мистецтво. І деякі володіють нею досконало, а деякі ні.

Якщо ви хочете бути дівчиною, якій під силу зачарувати будь-якого хлопця, то необхідно осягати це мистецтво. Вам в допомогу керівництво, як фліртувати з хлопцем. Перед тим, як почати фліртувати з хлопцем, потрібно зрозуміти, як це роблять вони.

Як чоловіки фліртують

Незалежно від віку чоловікам подобається, що їх зачаровують. Втім, самі почати загравання з першою зустрічною вони не прагнуть. Насправді, флірт для хлопця – справа страшне. Не всі й знають, як виявляти свою симпатію. Вони, часом, навіть не почнуть ризикувати, якщо дівчина не подасть знак. Все тому, що хлопці бояться зробити невірний крок і бути обсмеянными.

Як фліртувати з хлопцем

Перш ніж почати полювання на хлопця треба дати знати молодій людині – ви позитивно налаштовані і не проти пофліртувати. А якщо ви ще будете користуватися такими порадами, то всі чоловіки будуть з вами загравати, навіть якщо з ним поруч знаходиться дівчина.

Скромно посміхайтеся і червонійте

Хлопці у захваті від позитивних і щасливих дівчат. Особливо молодим людям до душі ті, хто посміхається і сміється, при спілкуванні з ними. Тому не треба бути грубими і зарозумілими, залиште при собі зухвалі коментарі, коли справа дійшла до флірту. Навіть якщо дівчина приваблива, то хлопці воліють триматися осторонь від таких осіб. Будьте веселі, і прості, насолоджуйтеся товариством хлопця. Посміхайтеся і, іноді, червонійте, коли вам зробили комплімент. Це, сто відсотків, не залишиться непоміченим.

Флірт - свого роду гра

Дякуйте його і робіть компліменти

Хлопці люблять, коли їх хвалять. Один із кроків на шляху до кокетливому розмови – компліменти. Якщо вам щось подобається співрозмовника – говорите. Йому це сподобається. Якщо він галантний і ввічливий, то за вчинки і слова дякуйте його теплою посмішкою. Коли його поведінка і жести будуть здаватися спонукає до подальшого спілкування, признавайтесь в цьому. Він буде далі намагатися вам догодити. І далі буде фліртувати тільки для того, щоб виграти вашу увагу.

Дивіться в очі

Один із секретів флірту, це вміння отримувати задоволення від того, що робить хлопець. І ви не повинні бути закохані в нього, вам просто має подобатися усвідомлення того, що ви поруч з ним. Тому наступного разу, при розмові з симпатичним хлопцем, дивіться йому прямо в очі і посміхайтеся. Цей вчинок безумовно заведе його в глухий кут і змусити відчути себе ніяково. Але такий візуальний контакт змусить коліна трохи задрожать.

Чоловічий і жіночий флірт Будьте виразні

Не пошкодуйте кілька хвилин і постійте перед дзеркалом. Для того щоб виробити різні вирази обличчя. Навчіться користуватися очима і мімікою з користю для вас. Тоді вам не будуть потрібні слова, щоб справити враження на хлопця і змусити фліртувати. Плескайте очима, репетируйте варіанти посмішок, словом, робіть все, щоб бути кокетливою богинею без слів. Тоді ні один хлопець не пройде повз. А якщо ви не впевнені, що вираз обличчя допоможе змінити ситуацію, то згадайте Джулію Робертс або Анджеліну Джолі, які блищать кокетливими виразами, вселяють благоговіння. На навчання може піти кілька тижнів або місяців, але гра варта свічок. Хто знає, може це навіть допоможе змінити ваше життя.

Торкайтеся волосся

Чоловіки небайдужі до жіночим волоссям. Красивим волоссям. Факт. Можливо, тому, що самі позбавлені можливості грати зі своєю шевелюрою. Через її відсутність у тому вигляді, як у жінки. Тим не менш, хлопці люблять, коли дівчата грають з їх волоссям. Гарне волосся неймовірно привертають чоловіків Тому посередині розмови можна запустити руки в власні волосся або завести їх за вуха. Це покаже вашу довіру до співрозмовника. І до того ж, вашу сексуальність. Так чи інакше, робіть що-небудь з волоссям, щоб у хлопця була можливість захопитися ними.

Під час флірту з чоловіком торкайтеся волосся

Дразнитесь

Не завжди ставте хлопця на п’єдестал за допомогою захоплених слів. Іноді стоїть гостро відповісти на жарт, щоб молодий чоловік працював ще старанніше і завойовував вашу увагу. Якщо хлопець пожартував дійсно невдало, то скажіть йому про це. Скажіть і про те, що занадто старанно намагається пожартувати. Нехай проявляє себе. Всі підколи, втім, необхідно відпускати у вигляді жарту, щоб він відчував себе комфортно. Іноді подкалывайте, щоб був стимул поборотися.

Не треба бути зухвалою і гучної

Як закохати в себе чоловіка Абсолютно всі справжні чоловіки люблять жіночних дівчат. Не потрібно, звичайно, зображати з себе казкову принцесу, але під час бесіди намагайтеся бути жіночною і врівноваженою. І це стосується голосу, манери поведінки і стилю одягу. Грубі, нахабні й гучні дівчата хлопців відлякують.

Несподівано торкайтеся його

Це один з дієвих способів змусити хлопця фліртувати і пробудити бажання володіти. Чоловіки мліють тому, що жінка, з якою вони заграють, раптом стосується їх. І після кожного дотику хлопець відкривається все більше. Він починає відчувати себе комфортніше, розмовляє і кокетує. Спробуйте, це дієво.

Будьте жіночною

Не варто вести себе як младшеклассница, щоб оселитися в серце хлопця, але щоб молодий чоловік почав фліртувати, треба дати йому зрозуміти, що він може захищати вас. Чоловіки завжди були захисниками і мисливцями в процесі еволюції. І якщо ви хочете, щоб він був ваш і постійно спілкувався з вами, повинні віддати ініціативу в його руки, принаймні, на кілька хвилин.

Залишайтеся для чоловіка загадкової

У будь-якому випадку, чоловіки люблять бути головними. Тому дайте йому шанс почати флірт першому. Не позбавляйте його такої можливості, інакше вона більше може не бути. Грайте. І чекайте, з хвилини на хвилину він почне фліртувати.

Дайте йому зрозуміти: він — особливий

Одне з важливий правил – дати хлопцеві зрозуміти, що він не такий як всі. Він особливий. Після цього можна не докладати жодних зусиль. Молода людина буде мати потребу в підживленні такого почуття, захопиться вами і захоче бути поруч. Особливим може його зробити все що завгодно. Ваша усмішка – не така, яку ви даруєте іншим, міміка обличчя, а може ваші компліменти або заигрывающие несподівані дотику під час розмови. При всьому цьому не забувайте, що поводитися з хлопцем потрібно як можна більш природно. Інакше гра під назвою «флірт» може обернутися проти вас, і ви вийдіть з неї, на жаль, програла.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: