Часто господині замислюються про економію коштів на комуналку, отримуючи квитанції з пристойними сумами. Не чекайте захмарних рахунків, починайте діяти зараз.

Витрата води можна скоротити

Проведіть бесіди з домочадцями, нехай вони підтримають вас у виконанні простих правил, що ведуть до економії сімейного бюджету.

Лічильник витрати води

Перше і головне − встановіть лічильники-водоміри. Тарифи, встановлені з розрахунку середнього споживання на людину, завжди завищені в два − три рази. На практиці, реально використовується набагато менше води, залишилося зафіксувати це за допомогою лічильника. Платите тільки за фактично спожиту воду! Навіть не замислюючись про економію, ви скоротите споживання води на 30 %.

Установка лічильника істотно знизить витрати

Ведіть статистику споживання води, знімаючи показання два рази в місяць. Проаналізуйте, чому збільшується витрата в той чи інший період. Ваша поінформованість про фактичне споживання допоможе його зменшити. Тепер при встановленому лічильнику води, ви можете скоротити витрати на неї, дотримуючись таких рекомендацій.

Як економити воду в квартирі

1. Вчасно лагодите «поточну» сантехніку, міняйте зношені змішувачі. За добу ви можете без толку втратити кілька відер води. Разом з краплями витікають копієчки з вашого гаманця.

2. Поміняйте старий зливний бачок. На сучасній сантехніці передбачені кнопки економного зливу, коли при потребі спускається підлогу бачка. Немає коштів на новий бак? Скористайтеся хитрим радою: поставте в бачок дволітрову пляшку з водою. Так зменшіть обсяг води, що зливається (на добу літрів на двадцять).

3. Якщо немає посудомийної машини: зберіть посуд в раковині, заткніть пробкою злив. Налийте воду з миючим засобом, замочіть − дайте постояти хвилин десять, вимийте всі. Ополосніть посуд в раковині або інший ємності із чистою водою, тільки потім залишки піни − під краном. Економія − рази в три.

4. Щоденний прийом ванни − розкіш, хоч і приємна. Замініть душем, а у ванну занурюйтеся раз в тиждень. Отримайте економію приблизно в п’ять разів. Встановіть на душовий шланг насадку з меншою кількістю отворів або з розпилювачем.

5 секретів, які допоможуть вам заощадити воду! 5. Вода не повинна литися з крана просто так, наприклад, під час чищення зубів, гоління. Всього за одну хвилину з відкритого крана тікає п’ятнадцять літрів води. Допомагають в економії насадки, вловлюючі рух рук і автоматично відключають воду. Поки чекаєте нагріву води, не дайте їй йти в злив — набирайте в ємність, потім польете квіти чи використовуєте для ручного прання.

6. Пральну машину завантажуйте повністю, на підлогу прання истратится стільки ж води, скільки і на повноцінне. Ще й електрику заощадите. Факт: пральні машини з фронтальним завантаженням беруть води менше, ніж аналогічні з горизонтальною. Не використовуйте дарма функцію «суперполоскание».

7. Відмовтеся від гарячого крана, встановіть бойлер. Тарифи на електроенергію нижче, ніж тарифи на централізовану подачу гарячої води, так і підігріти воду самостійно можна до потрібної вам температури.

Щоденний душ замість ванни ще один спосіб заощадити

Витрата води посудомийній машиною

Багато господинь вважають надмірністю встановлювати посудомийну машину, у кого мало місця на кухні. Однак посудомийки дуже економні в паркані води, її потрібно менше в чотири рази, ніж для миття вручну того ж кількості посуду. Досягається це простим методом − машинка «ганяє» по декілька разів ту ж воду.

Купіть посудомийну машину. Вона економить воду і час

Щоб домогтися максимальної економії, запускайте тільки повністю завантажену посудомийку. Причина зрозуміла: за два циклу використовуєте води більше, неповної машині вода истратится даремно. Якщо купуєте нову техніку, вибирайте з функцією «Мийка у верхньому коробі», що дозволяє застосовувати не повну завантаження з меншим забором води. У деяких сучасних посудомойках передбачені датчики, контролюючі обсяг набираемой води в залежності від кількості посуду.

Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що наша стаття допоможе вам заощадити витрати води.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: