Електрика – це ресурс, який виробляється шляхом спалювання, нафти, вугілля, газу та ін Якщо кожен буде економно витрачати електрику в будинку і громадських місцях, це допоможе зберегти невосполняемие природні ресурси і зберегти екологію.

Відомо, що при спалюванні палива, в повітрі утворюється багато вуглеводнів і шкідливих домішок, що впливає на стан всієї живої природи. Економне споживання електрики дозволить зберегти і особисті витрати, а також вплинути на економіку країни.

Електрозберігаючі лампи

Електрозберігаючі лампи допомагають заощадити електроенергію до 70-80%. Ці лампи бувають люмінесцентними і світлодіодними.

Енергозберігаючі лампи досить ефективно економлять електрику

Світлодіодні лампи дають яскраве світло, екологічно безпечні, довго служать, але дорогі. Люмінесцентні лампи значно дешевше світлодіодів, довго експлуатуються, але містять пари ртуті, що дуже небезпечно при розбиванні такої лампи.

Двухтарифні лічильники електроенергії

Двухтарифні лічильники дозволяють заощадити до 30%, так як вартість 1кВт електроенергії в нічні години дешевше. Включати котли, бойлери обігрівачі, пральні і посудомийні машини доцільно вночі. Нічне споживання електрики дозволяє правильно розподілити добовий витрата енергії і зберегти безпеку енергомереж.

Інші енергозберігаючі технології

У сучасному світі великі компанії випускають побутову техніку з функцією режиму економії електроенергії. Використання індукційних плит, газових інфрачервоних обігрівачів, домашніх сонячних батарей і ламп також дає економію. А просте правило повсякденному житті — вимикання світла та вимкнення з мережі електроприладів при невикористанні — допомагає тримати особисті витрати під контролем. Ощадливість, акуратність — джерело багатства.

Рациональное использование энергосберегающих технологий не только уменьшает личные расходы, но и благотворно влияет на окружающую среду У світі відомо багато способів вироблення електроенергії. Основні типи електростанцій, що застосовуються в Росії, це:

  1. Теплові ТЕС – виробляють основну частку (70%) всієї електроенергії Росії.
  2. Атомні АЕС – використовують ядерну енергію.
  3. Гідроелектростанції ГЕС — використовують енергію води.
  4. Сонячні (СЕС), Вітрові (ВЕС), Геотермальні електростанції мало використовуються на території Росії і займають менше 1% у виробництві електроенергії.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua всі основні види електростанцій негативно впливають на природу і людину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: