Чоловіки часто сумніваються в жіночій щирості, особливо з приводу батьківства дитини. Це дуже серйозна відповідальність, щоб сліпо довіряти чужим словам. Тому, якщо існують сумніви, то варто перевірити інформація, адже це не так і складно.

Які тести існують?

Є два види тестів для встановлення батьківства – це допологовий тест на ДНК, відповідно, післяродовий.

Допологовий тест може бути інвазивних і неінвазивних. Для інвазивного тесту робиться прокол навколоплідного міхура. Така процедура може зашкодити ходу вагітності і виношування дитини. При неинвазивном методі достатньо взяти на пробу кров матері, в якої новітніми технологіями виявляється код ДНК майбутнього немовляти.

Дані процедури не можна проводити у випадку, якщо жінка виношує два плода, точність аналізу буде низькому, тим більше, що існує можливість того, що кожен плід має окремого батька.

Безпечніше встановити батьківство після пологів

Післяродовий тест зробити набагато простіше і набагато дешевше. Дослідження, що проводяться до того, як дитина народиться набагато більш трудомісткі і вимагають новітнього і якісного обладнання. Це не може не позначитися на вартості дослідження.

Як зробити днк на батьківство?

Як встановити батьківство, якщо є сумніви? Можна вдатися до дородовому тесту. Даний тест можна робити на строк не менше, ніж 9 тижнів. Для неінвазійний тестування необхідно зробити забір крові обох батьків. Инвазийное ж проводиться шляхом взяття мазка з матки матері під анестезією. Ця процедура дуже небезпечна, незважаючи на новітні технології досягнення медицини, вона здійснюється кваліфікованим хірургом під пильним лікарським наглядом. Але і це не гарантує, що результат буде вдалим. Існує великий ризик і ускладнення, аж до переривання вагітності.

Якщо робити тест після народження дитини, то достатньо лише мазка з його рота, який надсилається для лабораторних досліджень. Такий аналіз займе приблизно тиждень.

Батьківство встановлюють за ДНК-аналізів

Точність, як допологових, так і післяпологових тестів досить велика. Якщо результат негативний, то його точність практично стовідсоткова. При позитивній відповіді на кілька десятих відсотка нижче, але все ж не підлягає сумніву.

Які документи потрібні для батьківства?

Для того, щоб оформити батьківство потрібні письмові заяви батька дитини, а так само його матері, так само, якщо чоловік не одружений з матір’ю дитини, то потрібно його заяву.

Якщо мати померла або ж її позбавили батьківських прав, то потрібно дозвіл опікуна або відповідних органів. У разі, коли мати мертва, доведеться мати при собі свідоцтво про її смерть. Якщо ж мати не має батьківських прав, то потрібна довідка про позбавлення. У разі недієздатності – відповідна довідка.

Якщо ви хочете оформити батьківство дитини, який досяг повноліття, то потрібно його письмова згода.

Все ж, на думку редакції bestfacts.com.ua до подібного тестування варто підходити свідомо і серйозно все обдумавши.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: