Таке питання часто виникає у тих, у кого літаки вилітають з різних аеропортів. Яким чином доїхати – кожен вибирає по своїм засобам і умовам. Якщо Ви спізнюєтеся, то віддайте перевагу аероекспрес, якщо є достатня кількість часу, прокотитеся на маршрутному таксі.

На таксі

Даний спосіб воліємо для тих, хто добирається вночі або компанією. Зручно це тим, що не доведеться возитися з багажем і носити його по пішохідних переходах та ескалаторах. Відстань між аеропортами між Внуково і Домодєдово порівняно невелике, близько 56 км, тому дорога без пробок займе не більш 50 хвилин у нічний час, близько години – вдень. В години пік (вечірній час) тривалість шляху може збільшитися до двох годин, в понеділок і п’ятницю – ще більше. Найменшу кількість пробок переважно з ранку в суботу і неділю.

Шлях з Внуково в Домодєдово

Ціна таксі варіюється від 2400 до 3500 рублів. Попередньо Ви можете дізнатися на сайтах операторів і відразу ж замовити. Таксі, яке стоїть біля аеропорту, буде коштувати значно дорожче.

Громадським транспортом

Громадський транспорт, в свою чергу, пропонує кілька варіантів. Найшвидший – це аероекспрес. Від Внуково аероекспрес йде до Київського вокзалу, до Домодєдово – від Павелецького. Так що між аэроэкспрессами доведеться добиратися на метро по кільцевій лінії.

Інтервал руху – 30 хвилин. З 0:00 до 6:00 поїзда припинені. Час у дорозі – 45 хвилин. Ціна квитка – 450 рублів в один кінець.

Аеропорти міста Москва

Крім аероекспрес, існують автобуси і маршрутні таксі від станцій метро, вартість яких знаходиться в межах від 64 до 120 рублів. У нічний час їх рух припиняється. Час в дорозі – від 25 до 35 хвилин (не враховуючи пробки).

Це значне дешевше, ніж інші види транспорту, але час значно збільшується.

Автомобілем

На автомобілі можна дістатися значно швидше, ніж на громадському транспорті. Але паркування непогано вдарить по Вашому гаманцю, особливо, якщо машина Ваша, і припаркувати хочете на кілька діб.

Аеропорти забезпечені широкою мережею паркувальних місць (до 5000), оплата яких здійснюється через паркувальні талони.

Редакція bestfacts.com.ua попереджає, що необхідно заздалегідь визначитися з вибором транспорту, розрахувати приблизний час у дорозі, так як якщо час між літаками невелика, є ймовірність запізнитися, особливо, якщо Ви будете використовувати наземний транспорт. Крім того, у вечірній час, проведений в пробках, збільшується.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: