Аеропорт Шереметьєво – найбільший аеропорт Росії, звідки щодня здійснюється велику кількість міжнародних і внутрішніх рейсів. Розташований цей аеропорт на північно-заході Москви, на території, що належить міського округу Химки, в 10 км від МКАД.

Шереметьєво включає в себе 5 терміналів і є, мабуть, найбільшим аеропортом столиці Росії. За обсягом пасажиропотоку поступається лише Домодєдово. Дістатися до аеропорту Шереметьєво можна кількома способами.

Аероекспрес в Шереметьєво

Найбільш швидкий і зручний спосіб – електропоїзд «Аероекспрес», який їхав без зупинок. У бік аеропорту електропоїзд слід від Білоруського вокзалу. Час у дорозі становить – 30-35 хвилин. Від аеропорту так само, як і від станції метро «Білоруський вокзал», «Аероекспрес» вирушає через кожні 30 хвилин. Вартість квитка на проїзд у транспорті для дітей і дорослих різна. Діти до 5 років користуються безкоштовним проїздом.

Дістатися до Шереметьєво можна кількома способами

Автобуси та маршрутки до аеропорту Шереметьєво

До аеропорту Шереметьєво можна дістатися на громадському транспорті. Так, від станцій метро «Річковий вокзал», «Планерна», «Ленінський проспект» до аеропорту і назад курсують автобуси і маршрутні таксі. Час їх слідування в одну сторону становить 30-40 хвилин на маршрутному таксі, 40-50 хвилин на автобусі. Вартість проїзду в один кінець на автобусі – 25 рублів, на маршрутці – 70 рублів.

Таксі в аеропорт Шереметьєво

Якщо ви не хочете тягнутися, збираючи «пробки», на великому автобусі або їхати в оточенні численної натовпу пасажирів електропоїзда, то ідеальним варіантом для вас стане таксі. Переваги замовлення таксі в аеропорт Шереметьєво: швидка доставка, комфортні умови, перевезення великогабаритного багажу, цілодобова робота.

Останнім часом великою популярністю користується служба таксі Taximasters. Безсумнівним плюсом даної служби порівняно з іншими компаніями є досить дешеві поїздки. Зробити виклик таксі недорого і швидко можна на сайті компанії -https://taximasters.ru. Скористатися послугами Taximasters ви можете, зателефонувавши за контактними телефонами. Таксі оперативно подається в будь-яку точку Москви. До послуг клієнтів «Таксі-Майстер»: комфортабельні автомобілі, професійні водії, доступні ціни, знижки для постійних клієнтів та швидке і якісне обслуговування.

Редакція bestfacts.com.ua бажає вам комфортного польоту і приємного відпочинку незалежно від способу добирання до аеропорту. Адже літак — ідеальний транспорт, щоб дістатися з однієї точки світу в іншу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: