Масаж з давніх пір був для людини способом відновити свої сили, відчути бадьорість і прилив енергії, вилікувати деякі захворювання. Завдяки такій процедурі поліпшується кровопостачання м’язів, прискорюються обмінні процеси у внутрішніх органах.

Крім того, масаж дарує відчуття фізичного задоволення і припливу сил. Такий сприятливий вплив масажу можливо лише при правильному виборі частоти проведених процедур.

Лікувальний і профілактичний масаж

Лікувальний масаж спрямований на оздоровлення конкретних органів людини. Тому в такому випадку обов’язково слід консультуватися з лікарем з приводу частоти проведення та кількості сеансів. Тільки він може встановити необхідність процедур, щоб в кінцевому підсумку вони принесли користь, а не шкоду. Самолікуванням ні в якому разі не варто займатися. В середньому лікарі призначають 12-15 сеансів, але все індивідуально і залежить від тяжкості захворювання, віку, протипоказань. Курс може повторюватися кожні 3 місяці.

Курс лікувального масажу призначає лікуючий лікар, він же вказує частоту сеансів

Профілактичний масаж, незважаючи на всю його користь, не слід робити занадто часто. Організм не повинен відчувати дискомфорту від контакту з масажистом і важко переносити зміни після нього. Зазвичай профілактичний масаж можна робити 1-2 рази в тиждень 12-15 сеансів кожні півроку.

Косметичний масаж

Косметичний масаж обличчя сприяє уповільненню процесів старіння шкіри і її омолодженню. Зазвичай її виконують циклами протягом року, бажано, щоб кількість сеансів призначалося для кожного індивідуально. Найкраще, щоб в році проводилося 2 циклу косметичного масажу з процедурами 1-2 рази в тиждень з загальної тривалості 10-15 сеансів.

Косметичний масаж добре діє на шкіру обличчя, але і їм краще не зловживати

Масаж має оздоровчі функції лише при виконанні професіоналом. Багато хто любить робити масаж на дому, що загрожує завдати шкоди організму. Краще все-таки користуватися послугами перевірених фахівців. Клініка Миколи Ніконова «Эмендо» спеціалізується на ендемічному впливі лікування масажем всіх частин тіла. Наявність тридцятирічного досвіду, власних медичних досліджень і розробок, кваліфікованої команди на чолі з головним лікарем Миколою Ніконовим, дозволило клініці заробити добру славу серед клієнтів. Установа може запропонувати широкий спектр послуг для чоловіків, жінок і дітей різного віку.

Протипоказання до проведення масажу

Процедури масажу не можна виконувати при гострих респіраторних захворюваннях, високій температурі, кровотечах або схильності до кровотеч, гнійних процесах, захворюваннях волосся, нігтів, шкіри, хворобах крові, запаленнях судин, сильно вираженому варикозному розширенні вен, пухлинах, кишкових розладах функцій.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що масаж може бути приємним способом для розслаблення, так і серйозним лікувальним методом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: