Про те, що електроприлади вимагають особливої уваги кожен знає з дитинства, проте прикрі неприємності з їх участю виникають із завидною постійністю. Поради експертів, засновані на аналізі причин пожеж і травм з вини невірного використання електричних приладів, застережуть вас від таких неприємностей.

1. Ні в якому разі не можна використовувати для обігріву будь-електронагрівальні прилади, які виготовлені «кустарним методом.

Без електроприладів не уявити сучасний побут

2. На приладах не має бути ніяких пошкоджень і несправностей, які можуть призвести до пожеж, приміром, пошкодження ізоляції, терморегулятори в несправному стані, нестійкі підставки.

Краще відмовитися від умовно справних електроприладів

3. Не можна залишати без нагляду увімкнені в розетку електронагрівальні прилади.Це не тільки заощадить електрика. Зазначимо, основна роль такого пристрою, як терморегулятор, — відключення і включення опалювального приладу. В цілому регулятор температури дозволяє вирішити масу різних завдань. Особливо зручно його використовувати у квартирах, де використовують систему «Тепла підлога».

При загорянні електроприлад необхідно швидко знеструмити

4. Не допускайте застосування будь-яких електронагрівальних приладів для сушіння одягу або білизни.

Електроприлади з відкритою спіраллю краще замінити

5. При користуванні праскою, електроплиткою, електрочайником, електрокаміном, потрібно встановлювати їх на відстані хоча б 0,5 метра від горючих предметів.

Якщо в будинку є діти, перевірте справність електропроводки і наявність заглушок

6. Обов’язково потрібно постійно стежити за справністю електропроводки, за станом ізоляції і цілісністю всіх наявних в будинку електротехнічних виробів. Якщо є хоч трохи сумніви в тому, що ви зможете правильно провести проводку або виправити пошкодження, зверніться до електрика. Економія може дорого коштувати.

Редакція bestfacts.com.ua не рекомендує застосовувати некалібровані плавкі вставки, а також автоматичні вимикачі з підвищеним номіналом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: