На Далекому Сході є безліч незайнятих ділянок землі, при цьому щільність населення недостатня для великої території. Новий державний законопроект кардинально відрізняється від попередніх ініціатив.

Далекий Схід - дуже гарний край

Згідно з новою програмою, громадяни Росії мають право отримати земельний наділ на даній території в безоплатне користування з метою спорудження будинку і освоєння ділянки.

Закон про роздачу землі

Жириновський протягом декількох років пропонував налагодити видачу земельних ділянок росіянам, які зацікавлені у веденні сільського, домашнього господарства на Далекому Сході. В результаті, довів справу до кінця повпред Далекосхідного федерального округу Трутнєв. Він запропонував роздавати земельні ділянки в далекосхідному регіоні громадянам РФ без вкладення грошей, тобто безкоштовно.

Росіяни зможуть отримати свою ділянку на Далекому Сході безкоштовно

Унікальна пропозиція полягала у створенні схеми виділення безкоштовно 1 га землі жителям Далекого Сходу і громадянам РФ, що бажають переїхати. Ділянку можна використовувати для створення власного бізнесу, будівництва будинку, ведення лісового, сільського або мисливського господарства.Путін — президент Росії підписав Федеральний закон і впровадив цю пропозицію.

Хто може отримати ділянку

Отримати без покупки земельної ділянки гектар землі можуть жителі пілотних регіонів Далекого Сходу: Чукотки, Камчатки, Якутії, Приморського і Хабаровського краю, Магаданської, а також Амурська, Сахалінська і Єврейської автономної областей. Починаючи з 1 жовтня 2016 р. безоплатні ділянки будуть надаватися виключно жителям далекосхідних регіонів РФ. Для всіх громадян Росії програма буде доступна тільки з 1 лютого 2017 р.

Землі, пропоновані безкоштовно, знаходяться далеко від міст

Що стосується площі земельних ділянок, вона визначається з розрахунку: один гектар землі на члена сім’ї. Наприклад, якщо сім’я з трьох чоловік бажає переїхати і отримати землю на території Далекого Сходу без високих вулканів, вона може розраховувати на ділянку в чотири гектари. Ключове завдання програми — налагодити освоєння території Далекого Сходу.

Плюси і мінуси пропозиції

Гідність пропозиції — можливість стати власником земельного наділу, що дає хороший урожай, абсолютно безкоштовно. Плюсом є легкість оформлення безоплатного ділянки — зробити це не важче, ніж взяти кредит. У жителів РФ з’явилася можливість надійно вкласти кошти в кризу, відкривши бізнес на Далекому Сході.

Політолог Дмитро Орєшкін про ідею безкоштовної роздачі землі на Далекому Сході Є в прийнятому законопроекті і «підводні камені». По-перше, громадянин, який отримав ділянку не стає законним власником землі. Він отримує її в безоплатне користування. Через 5 років спеціальна державна комісія зможе оцінити факт її використання. Слід серйозно займатися даним ділянкою, щоб ця земля перейшла у безстрокову власність громадянина з правом передачі її у спадок.

Що жителі Москви думають про переїзд на Далекий Схід за гектар землі Другий мінус — віддаленість виділених земельних ділянок від великих населених пунктів. Закон поширюється на ті території, які мінімум на 10 км віддалені від великого населеного пункту (якщо чисельність населення міста складає до 50 000 осіб). Якщо кількість його жителів від 300 000 чоловік, то відстань має становити мінімум 20 км. Переселенці не мають право претендувати на ділянки, які розташовані на межах сільських або міських поселень. Вибрати землю можна тільки із запропонованого.

Як забронювати ділянку

Отримати землю можна досить просто, оформивши заявку на сайті в електронному вигляді. Для чого треба придбати в засвідчувальному центрі «Такском» спеціальний сертифікат кваліфікованої електронного підпису. Потім авторизуватися на порталі «Держпослуги» або Федеральної інформаційної системи під назвою «На Далекий Схід» для подачі заявки з комплектом документів.

Першими зможуть отримати ділянки на Далекому Сході жителі найближчих регіонів

Громадянин РФ отримає офіційне підтвердження з договором після того, як розпорядження про надання ділянки у безоплатне користування буде враховано. Документи стануть доступні на сайті, в особистому кабінеті. Залишиться укласти договір про безоплатне використання землі, після чого оформити право власності на ділянку.

Отриманий безкоштовно ділянка може з часом стати особистою власністю

Всі перераховані вище дії можна провести без утруднень і порівняно швидко, не виходячи при цьому з приміщення. Заявки можна оформити на порталі починаючи з 1 червня 2016 року. Громадяни, які не мають доступ в інтернет, можуть оформити документи в багатофункціональному центрі.

Як можна використовувати землю

Отриманий в користування земельну ділянку можна використовувати для будь-яких легальних цілей. Отримати землю для будівництва будинку, вирощування сільськогосподарських культур, розвитку тваринництва, ведення мисливського і лісового господарства. Також на землі можна почати бізнес і зайнятися підприємництвом.

Як отримати гектар Землі на Далекому сході безкоштовно? Редакція bestfacts.com.ua нагадує, що якщо громадянин, який отримав земельну ділянку не буде його належною мірою використовувати або ж вирішить задіяти його для цілей, які не прописані в законі, то землю можуть вилучити. Прийнятий законопроект забороняє купувати, продавати або здавати в оренду отримані безоплатно ділянки на Далекому Сході.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: