У наші дні існує величезна кількість ігрових жанрів, розрахованих на різну аудиторію. Любителям розслабитися після важкого трудового дня підійдуть всілякі дій, гонки або аркади.

Тим, хто любить попрацювати мозком, більш підходять стратегії або складні рольові ігри. Крім того, є маса каузальних ігор, розрахованих на тих людей, які люблять просто скоротати декілька вільних хвилин, не особливо вдаючись у правила і нюанси гри. Одним з найпопулярніших жанрів в ігровому світі є «шутер».

Що таке шутер?

Шутер, або стрілялка – це жанр ігор, в якій від гравця потрібно багато і часто стріляти. Шутери бувають двох типів – FPS, де гравець управляє героєм від першої особи, тобто бачить тільки руки зі зброєю в них, і TPS – шутери від третьої особи, в яких гравець бачить все героя зі спини, іноді трохи зверху.

Ігри у форматі стрілялки занурюють у віртуальну реальність

Як грати в стрілялки?

В більшості ігор цього жанру гравець бере участь в якихось масштабних війнах або битвах, іноді поодинці, але частіше – у компанії кількох інших людей.

Щоб грати в стрілялки, не потрібно якихось особливих навичок – часто достатньо знати 4 кнопки клавіатури (WASD), щоб пересуватися, а також вчасно рухати мишею, щоб наводити приціл зброї і стріляти, натискаючи ліву кнопку миші.

Які є ігри-стрілялки?

Стрілялки поділяються на кілька різновидів. Перша – це мілітарі-шутери. Найяскравіший приклад – серія ігор Call of Duty, де ми беремо участь в якійсь черговій світовій війні. Цей вид стрілялок має шалену популярність. Іншими популярними стрілялками подібного типу є серія Battlefield і Medal of Honor.

Інший вид стрілялок – це фантастичні шутери. Дія даних ігор іноді відбувається в альтернативної реальності, у якій історія в якийсь момент пішла зовсім іншим шляхом, наприклад — Wolfenstein, Bioshock, Singularity, Syndicate, STALKER і т. д. В більшості ігор цього виду гравець користується незвичайними видами зброї, а також володіє набором якихось суперздатностей. Але частіше дію цих шутерів відбувається в майбутньому, де використовуються якісь футуричтические види зброї і всілякі фантастичні гаджети. Наприклад, серії Doom, Bulletstorm, Quake і т. д.

Одним з кращих представників цього виду стрілялок є Crysis 3, де гравцеві надається можливість постріляти з незвичайних видів зброї, а також скористатися можливостями сверхтехнологичного нанокостюма, за допомогою якої герой може ставати невидимим і посилювати свої рефлекси в десятки разів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: