Покупка нерухомості – прекрасний спосіб вкласти, зберегти і навіть примножити свої гроші. При цьому першорядну роль грає місце розташування нерухомості – куплену квартиру або будинок можна здавати роками, перш ніж зважитися на переїзд. Таким чином можна забезпечити собі як мінімум непоганий пасивний дохід, а як максимум – комфортабельну життя в подальшому.

Яку нерухомість вигідніше купувати?

Безумовно, якщо говорити про нерухомість як про вкладення вкладів, то найкраще вкладення – це покупка нерухомості за кордоном, в Європі чи Азії. У такому випадку покупець може отримати максимальну вигоду, адже оренда за кордоном коштує набагато вище вітчизняної. Особливо якщо мова йде про нерухомості в якомусь мальовничому куточку, популярному серед туристів.

Європейська нерухомість доступна за ціною і завжди ліквідна

Може здатися, що покупка квартири в популярному туристичному місці обійдеться надто дорого, проте це не так. Вивчивши ринок, можна знайти дуже вигідні пропозиції, а з часом при бажанні квартиру можна буде перепродати його за більш вигідною ціною або ж навпаки – здавати хоч все життя.

Європейська нерухомість

Відмінним варіантом буде придбання нерухомості в європейській країні, орієнтованої на туризм. Такими країнами є Болгарія, Іспанія, Чорногорія, Туреччина. Нерухомість в Іспанії до того ж приваблива ще і дуже вигідними умовами покупки житла і системою кредитування. Менш ніж за 100 тисяч євро можна купити невелику квартиру практично у берегової лінії. Це не тільки забезпечить покупця власним житлом на час літнього відпочинку, але і дозволить мати пасивний дохід від здачі квартири в оренду в інший час року.

Житло в Іспанії – відмінне вкладення коштів, незалежно від його вартості

Також попитом серед російських покупців користується нерухомість в Греції. Дійсно, в цій країні є все для життя – прекрасний клімат, прийнятні ціни, корисна для здоров’я кухня. Загалом, вибір країни цілком залежить від особистих переваг і може бути самим різним.

Інші варіанти покупки нерухомості

Також не варто забувати і про азіатському ринку, особливо тим, хто не дуже любить бабусю-Європу і віддає перевагу більш екзотичні країни для відпочинку та проживання. У такому випадку варто звернути увагу на Таїланд – країну з розвиненою туристичною інфраструктурою і доступними цінами на житло. Тут можна купити квартиру, танхаус або віллу – в залежності від ваших можливостей чи потреб.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua ціна на житло в Таїланді безпосередньо залежить від місця розташування, житлових, транспортних умов і віддаленості від океану.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: