3D-килимки — сучасний автомобільний аксесуар, що поєднав переваги гумових та текстильних виробів.

Такі килимки надійно і міцно фіксуються в салоні автомобіля, забезпечують у ньому затишок і чистоту, мають захист від протирання. Їх легко чистити, а вони можуть використовуватися круглий рік.

3D-килимок допоможе створити затишок у салоні

Особливості 3D-килимків

1. Багатошарова конструкція. 3D-килимки зроблені з декількох шарів. Перший, самий нижній шар — жорсткий і колючий, дозволяє зачепитися за покриття підлоги і зафіксуватися в цьому положенні. Другий шар забезпечує тепло — та звукоізоляцію. Ці якості зроблять поїздку більш комфортною. Третій шар – це, відповідно, гідроізоляція. Завдяки йому рідина, що потрапила на килимок, не буде проникати вглиб. Армована основа надає килимка жорсткість і дозволяє йому зберегти форму під час експлуатації. Ну і верхній шар – це автомобільний ковролін, завдяки якому килимки 3d завжди виглядають красиво і естетично.

3D килимки BORATEX 2. Міцна фіксація і простий догляд. Під звичайними килимками, як правило, скупчується чимало пилу і бруду. Вони мають здатність протиратися, стовбурчитися, гума зазвичай скрипить і виглядає вкрай неестетично. Сучасні гумові килимки для автомобілів давно вирішили всі ці проблеми. В кожен комплект 3D-килимків входить спеціальна накладка. Підп’ятник робиться з матеріалу килимка, бо він візуально «зливається» з ним, а кріпиться за допомогою спеціальних липучок. Накладка міцно фіксується в положенні, яке для пасажира або водія буде найбільш зручним.

3D-килимки стануть прикрасою вашого авто

3. Довговічність. Замінити через якийсь час доведеться тільки вищеописаний «підп’ятник». Але це набагато дешевше, ніж купувати новий килимок.

Редакція bestfacts.com.ua пропонує вам також ознайомитися зі статтею про те, як перетягнути салон автомобіля.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: