Сьогодні найбільш затребуваними, популярними стали натяжні стелі. За ними важко доглядати, вони красиві, практичні, довговічні, і, що важливо, доступні за ціною.

Шкідливі для здоров’я натяжні стелі? Це питання, напевно, цікавить тих, хто не зробив свій вибір. Щоб відповісти на нього, розглянемо різні види натяжних систем і порівняємо їх.

Натяжні стелі з ПВХ

Фактура плівки досить різноманітна: матова і глянсова, дзеркальна, замшева і сатинова. Проте, французькі стелі, саме так називають натяжні стелі з ПВХ, є досить ніжними, і від найменшого дотику гострим предметом можуть бути зіпсовані.

Стеля з ПВХ має свої переваги:

  • стійкість до займання;
  • до деформації;
  • до запахів;
  • високі термоізоляційні властивості;
  • пилонепроникність.

Як правило, споживачі переживають з-за фенолу або толуолу, що входять до складу навіть якісної ПВХ плівки. Тим не менш, вироблений з дотриманнями технологій безпеки ПВХ токсинів не виділяє. Ще однією, менш поширеним, є переконання в тому, що така стеля створить «парниковий ефект» і приміщень буде нічим дихати. Але тут питання не скільки до самої стелі, скільки до роботи по їх монтажу: якісна послуга передбачає створення каналів для циркуляції повітря, причому в залежності від конкретного приміщення, де він встановлюється.

Безшовні тканинні стелі

Для них використовується поліестерна тканина, просочена поліуретановою сумішшю. Виробники випускають поліефірну тканина стандартної ширини – 4000 мм, це дозволяє монтувати натяжна стеля без швів. Матеріал вологостійкий, водонепроникний і міцний. На таку стелю наноситься будь-який малюнок, сканування фотографій.

Тканинне полотно для натяжних стель зарекомендувало себе як безпечне для здоров'я

Тканинні стелі добре пропускають повітря, і зазвичай щодо їх екологічних якостях мало хто турбується – незважаючи на те, що полотно теж синтетичне. На практиці таке оману, проте, отримує своєрідне «підтвердження» за рахунок того, що контрафактних тканинних стель, на відміну від виконаних з ПВХ-плівки, майже не буває.

Як відрізнити підроблені натяжні стелі?

В цілому, стелі з синтетичних волокон не більш шкідливі, ніж вода з пластикових пляшок, вінілові шпалери в наших кімнатах і водопровідна вода, яка подається по трубах ПВХ. Якісні, безпечні, кращі натяжні стелі мають відповідні гігієнічні сертифікати.

Подібні сертифікати може пред’явити споживачам компанія «НикоМакс», яка має десятирічний досвід роботи і є лідером на російському ринку. «НикоМакс» працює з продукцією компаній Clipso і Descor, що виробляють різні види екологічно чистих натяжних полотен для стель. Фахівці якісно встановлять натяжні стельові і стінні конструкції.

Натяжні стелі безпечні в тому випадку, якщо вони не контрафактні

На жаль, на нашому ринку присутня і підроблені матеріали. Ось кілька параметрів, які нам допоможуть визначити фальсифікат. Справжні стелі не можуть бути дешевими. Ширина полотен від провідних виробників – 1.8 — 3 м, дешева підробка зазвичай має іншу ширину. На полотнах «китайського» виробництва видно нерівності, шорсткості, розводи, і немає штампу виробника. Крім того, запах від неякісного матеріалу стелі не вивітрюється після його установки.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua щоб встановити якісні оригінальні натяжні стелі, варто звертатися до професійних майстрам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: