Вже 100 років ці величезні кішки радують людину своєю грацією, красою, харизмою, розумом і витривалістю. Великі, сильні, але дуже простодушні і велелюбні Мейн-куни – відмінний вибір для великої родини, яка вже давно подумує завести собі хвостатого друга.

Порода кішок Мейн-кун

Ці милі кішки були виведені людиною понад століття тому. Незважаючи на розміри і досить суворий вид Мейн-куни дуже віддані й ласкаві створення. Вони швидко прив’язуються до сім’ї і віддають їй всю свою любов. Мейн-кун стане прекрасним напарником для дітей і компаньйоном інших тварин: порода настільки дружелюбна, що знаходить спільну мову навіть з собаками.

Незважаючи на свої габарити коти і кішки цієї породи дуже спритні і граціозні. Вони можуть носитися по квартирі годинами, але при цьому нічого не зачеплять, не впустять і не поламають.

Мейн-куни незамінні в приватному будинку, в якому можуть засвітити миші. З таким надійним і хитрим мисливцем можна не турбуватися про появу гризунів.

При всіх своїх достоїнствах тварини зовсім невибагливі у догляді. Навіть їх довгу шерсть не доводиться вичісувати годинами, щоб вона набула гідний вигляд: вона красива без втручання гребінця і рук людини.

Скільки важить Мейн-кун?

Про вазі цих гігантських котів ходять міфи і легенди. На сайтах можна зустріти оголошення про продаж кошенят від батьків вагою в 20, а то і в 25 кілограм. Запевняємо, це чистої води шахрайство. Насправді ці тварини не такі вже й великі.

Коти породи Мейн-кун можуть похвалитися своїми розмірами

Вага дорослого кота породи Мейн-кун досягає 7-10 кілограм, кішки важать трохи менше: 5-7. Ветеринари вважають, що якщо вага тварини чоловічої підлогу перевалив за позначку в 12 кілограм, то його необхідно показати спеціалісту.

При порівняно невеликій вазі ці тварини виглядають набагато масивніше родичів. Навіть при однаковому показнику Мейн-куна і представника іншої породи, Кун завдяки своїй будові буде виглядати значно крупніше.

Скільки коштує Мейн-кун?

Ціновий діапазон на будь-породиста тварина завжди сильно варіюється. Вартість залежить від родоводу, класу (брід, шоу, пет), здоров’я і розплідника, в якому тварина з’явилася на світ.

Якщо батькам кошеня на виставках були присуджені високі звання, якщо вони мають відмінну родовід, а кошеня привчений до лотка для паперу, вихований, здоровий і соціалізована, у нього красивий і рідкісний окрас, то така тварина цілком може коштувати 70-90 тис. рублів. Але в інтернеті можна знайти оголошення про продаж кошенят і за 25-30 тисяч, хоча багато заводчики стверджують, що за таку ціну продають «дефектних» тварин. Сперечатися так це чи ні можна нескінченно. Насправді ніхто не зможе дати гарантію на здоров’я та розвиток тварини в сім’ї.

Але в будь-якому випадку ці коти стоять всіх витрачених грошей, які окупляться як тільки його м’які і ніжні лапки торкнуться підлоги в будинку або квартирі. Життя відразу стане більш насиченим та цікавішим, а слово «нудьга» назавжди піде з лексикону всіх домочадців. На думку редакції bestfacts.com.ua кіт або кішка цієї породи стане відмінною нянькою для дитини і кращим другом для всіх членів сім’ї.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: