Пологи є важливим та хвилюючим моментом напередодні появи малюка. І готуватися до цього потрібно заздалегідь, щоб жінка не відчувала різного роду незручностей. Та є деякі речі, про які не варто забувати в цьому випадку.

Підготовка до пологів

До пологів треба готуватися вчасно, так як ніхто, навіть лікар, не може сказати точну дату. Сумку з необхідними речами слід зібрати до строку 36 тижнів. У разі непередбачених обставин Ви завжди будете напоготові. Ранні неспішні збори позбавлять від головного болю чоловіка і родичів, не розбираються в цьому питанні. Важливо знати не тільки основні засоби, потрібні для пологів, але й індивідуальні потреби вагітної, так як пологи кожної є унікальними.

Самій жінці необхідно заздалегідь скласти список речей, причому потрібно заздалегідь дізнатися в приймальному відділенні, що можна брати з собою в пологовий будинок, а що не можна.

Список обов’язкових речей в пологовий будинок

Найважливіше – це документи. Складіть їх в окрему папку і носите з собою, особливо, якщо далеко їдете від будинку. Це паспорт, карта з результатами аналізів, медичний поліс, СНІЛС, родовий сертифікат, договір на пологи (якщо клініка платна).

Список речей для кожної може бути індивідуальним

Якщо говорити про речі, то тут декілька індивідуально. Деякі пологового будинку (в основному платні), надають народжує все необхідне. В інших же список речей настільки суворий, що із зайвими предметами Вас не допустять. До найнеобхіднішого відноситься тапочки, сорочка, халат, гігієнічні приналежності. Якщо на пологах присутній чоловік, то його паспорт і висновок про його стан здоров’я.

Деякі клініки дозволяють більш широкий спектр речей. Часто жінки беруть плеєр, книги, телефон із зарядним пристроєм, фото — або відеокамери.

Після пологів продукти можуть приносити родичі, однак, так само після дозволу лікаря, якщо не призначена особлива дієта.

Слід сказати, чого не варто брати в пологовий будинок, що важливо. Це косметика, парфуми або дезодорант, лікарські препарати, навіть в бюджетній клініці ними Вас забезпечать. Загалом, те, що може прямо або побічно нашкодити Вам і Вашому малюкові.

Що потрібно в пологовому будинку для малюка?

У пологовому будинку необхідні пелюшки і сорочечки для малюків видаються щодня. Навряд чи вони виявляться в нестачі, крім того, вони стерильні. Сучасні мами одягають дитину вже більш дорослу одяг (комбінезони, сорочки, памперс). Деякі пологового будинку це дозволяють.

До пологів варто підготуватися заздалегідь

Засоби для обробки пупка (перекис водню, зеленка, присипка і т. д.) є у медичному закладі.

І за традицією – конверт на виписку, стрічка (в залежності від статі дитини) і парадну одяг для мами. Варто ретельно та заздалегідь приготуватися до урочистого першого виходу малюка в світ.

Редакція bestfacts.com.ua бажає щасливих пологів і нагадує, що варто заздалегідь потурбуватися про необхідні речі, щоб в пологовому будинку насолоджуватися першими годинами, проведеними з дитиною, а не відчувати якісь незручності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: