Загадка для іноземців та улюблене місто росіян, Москва завжди відкрита для друзів. Столиця Росії готова приймати гостей у будь-який час року, але краще відвідати її влітку, коли так приємно гуляти по березі річки величавої і милуватися відображенням у ній стародавнього Кремля.

Що цікавого в Москві?

Москва– це місце, де творилася історія. Місто молодих музеїв і древніх монастирів, таких, як Донський або Новодівочий, відвідати які можна абсолютно безкоштовно. До того ж багатовікова історія відбилася майже в кожному будинку в центрі міста.

Москва приймає величезну кількість туристів щороку

Москва – столиця величезного передового держави. Достатньо побувати на ВДНГ, щоб переконатися, місто – ідеальне місце для культурного та пізнавального відпочинку, де можна поринути в світ новин науки і техніки.

Це місто-театр з чудовими традиціями російського балету, театру і класичної музики. Якщо у вас є вільний вечір, то обов’язково побувайте на виставі або поданні. Відчути особливу атмосферу міста можна, милуючись величчю столиці з оглядового майданчика на Воробйових гір, пропливаючи по Москві-річці на комфортабельному теплоході і вбираючи атмосферу творчості на старому доброму Арбаті.

Що можна подивитися в Москві?

Неможливо уявити прогулянку по центру Москви без відвідування серця столиці – Червоної площі і Кремля. Мавзолей продовжує залишатися безкоштовним для відвідування гостей, але доведеться вистояти довгу чергу. За цей час ви в деталях розгляньте одне з чудес світу – Собор Василя Блаженного, що входить в список об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Росії, його чудові різнокольорові купола. Відвідування Третьяковської галереї – логічне продовження знайомства з культурною спадщиною міста і країни, як і Храму Христа Спасителя, могили Невідомого солдата та Великого театру.

Москва прекрасна вночі у світлі ліхтарів

Влітку, в кожну третю неділю місяця, музеї відкривають свої двері безкоштовно. Деякі з них відвідати без оплати можна кожен день: «Негарну квартиру» у музеї М. А. Булгакова, народний музей історії Московського метрополітену, краєзнавчий музей «Будинок на набережній» та інші.

Цікаві для туристів садиби, музеї-заповідники і монастирі, такі як «Царицино» і «Коломенське», що дають повне уявлення про народні традиції та життя дореволюційної Росії.

У Москві можна не тільки дивитися, слухати і захоплюватися, але постаратися освоїти один з народних промислів на різноманітних майстер-класах.

Москва на вихідні

Краща пропозиція спілкування зі столицею – вихідні тури в Москву. Це екскурсії, що знайомлять з історією стародавнього району Китай-міста, оглядові столиці: набережній Москва-ріки, Поклонній горі з Тріумфальною аркою і парком Перемоги, МДУ, Садовим кільцем і Замоскворечьем. Під час поїздки можна побачити колекції царських дорогоцінних реліквій, виконані руками кремлівських майстрів в Оружейній палаті, почути легенди і міфи ВДНГ.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що вам будуть цікаві авторські програми знайомства з відомими московськими вулицями, світом театру і кіно. В місті кожен зможе знайти щось своє.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: