Кожна людина хоче жити в комфорті і безпеці, чого неможливо досягти, не докладаючи певних зусиль. Для комфортного життя ми облаштовуємо свій побут, а для забезпечення безпеки користуємося охоронними системами, серед яких популярною є система відеоспостереження.

Аналогове відеоспостереження

Системи відеоспостереження можна монтувати де завгодно: на дачі, в будинку, квартирі, на складі, в офісі, на заводі, в громадських місцях, а також у будівлях державних органів. Існують різні типи відеоспостереження, і аналогове відеоспостереження є самим доступним.

Системи аналогового відеоспостереження складаються з матриці, за допомогою якої відбувається фокусування зображення. Зображення передається як телевізійний електричний сигнал. Далі цей сигнал обробляється і передається на відеореєстратор. Сучасні камери оснащені функцією зйомки в будь-який час. Але для відеоспостереження вночі слід вибирати камери з ІЧ-підсвічуванням і світлочутливою матрицею.

Ip відеоспостереження

На відміну від аналогових, ip-камери дозволяють отримати більш чітке зображення рухомих об’єктів. Таке відеоспостереження є найбільш прогресивним на сьогоднішній день. Деякі системи ip-відеоспостереження дозволяють фіксувати не тільки відео, але й звук, що важливо при охороні об’єктів. Крім того, сигнал, що надходить з таких камер, шифрується. Тому, турбуватися про те, що хто-небудь зможе підключитися до мережі і переглянути відео не варто.

Системи відеоспостереження допомагають в охороні об'єктів

Такі охоронні системи мають інтелектуальні характеристики: перш за все, всі вони самі визначають, який сигнал треба посилати на відеореєстратор. Також, всі вони містять детектори руху, спеціальну системи обробки та прийняття рішень за сигналами тривоги. Встановивши спеціальні настройки, можна бути впевненим, що камери сама буде посилати оператора системи відеоспостереження необхідні сигнали.

Як проектують відеоспостереження?

Для встановлення систем відеоспостереження краще всього звертатися в спеціалізовані фірми. Замовник повинен точно знати і описати, що він хоче отримати в результаті. Тільки при наявності початкового техзавдання монтаж систем відеоспостереження буде успішним. Після цього фірма-інсталятор повинна оглянути об’єкт і вивчити його, паралельно складаючи спеціальні плани і таблиці. Важливим аспектом буде прийняття рішення щодо організації енергопостачання відеоспостереження.

Представники установника обробляють всю отриману інформацію і вибирають обладнання для даного випадку. Компанія повинна скласти комерційну пропозицію і пояснити замовникові, чому в даному випадку потрібно використовувати саме це обладнання і встановлювати його саме так.

Наша редакція bestfacts.com.ua радить не відкладати встановлення сучасного відеоспостереження.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: